Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosak, ti mivel ütitek...

Magányosak, ti mivel ütitek el az időtöket?

Figyelt kérdés
Nem rossz hogy nincs kivel ide-oda menni?
2019. aug. 4. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik legrosszabb dolog, mivel már egyedül nincs kedvem menni a legtöbbször.
2019. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Olvasás, netezés, takarítás, ház körüli munka, álmodozás, tanulás, és vágyakozás... Inkább csak valaki fizikális jelenléte hiányzik.
2019. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Egyre jobban megszokom a magányt és sokkal jobb hogy nem kell másoknak kényszeresen megfelelni. Mindig lesznek olyanok akiknek nem fogsz tetszeni akármit is csinálsz,tehát fölösleges hogy megfelelj másoknak. Na és aztán. Szeretem az utálóimat. Csak sajnos egyre több van belőlük.
2019. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Borzalmas érzés már nagyon kivagyok ettől lekileg. Sorozatokat nézek általában vagy megyek egyedül sétálni valahova 19/L
2019. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem van pár barátom akikkel eljárok erre-arra, de ettől még gyakran érzem magam magányosnak. És jó lenne több barát, mert bár egyedül is el lehet menni moziba, színházban, egy kiállításra, vagy valamilyen rendezvényre, de az közel sem azonos élmény. Szerintem szuper amikor többen néztek meg pl. egy filmet, és utána megvitatjátok a látottakat.


Egyébként most már egyedül is el akarok gyakrabban járni itthonról, mert nagyon unom, hogy állandóan a 4 fal között ülök.


Itthon egyébként le tudom magam foglalni, filmezek, játszok, olvasok, rajzolok, eljárok edzeni, zenét hallgatok, nyelvet tanulok, játszom a kutyámmal, egyébként évközben az időm nagyrészt felemészti a tanulás (nehéz szakra járom, és nem vagyok olyan szerencsés, hogy könnyen tanulok).

Tehát unatkozni nem szoktam.

2019. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

"nincs kivel ide-oda menni?"


Nagyjából 2 oldalt tudnék írni, hogy merre jártam egyedül, akár múzeumok, akár biciklizés, akár túrázás, akár városnézés, akár csak egy délutáni séta. NYilván ettől még egyedül maradok, de még mindig jobb jól érezni magam egyedül, mint azon sírni, hogy szar az élet.

2019. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Mindig úgy alakult az életem, hogy találtam új barátokat, de nagyon hamar megint egyedül maradtam. A barát elköltözött, családot alapított, de volt, aki meghalt.

Muszáj voltam egyedül is feltalálni magam. Bicajozok, vásárolgatok, tanulok, pakolászok, filmeket nézek.

2019. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Eloszedem a szexbabamat.Nem kell fujjolni,nem mindig azt csinaljuk.Meg fesulom a hajat,feloltoztetem,beszelk hozza,megnezunk 1-2 filmet.Szerelmes vagyok bele es imadom ot <3
2019. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Sorozat vagy filmet berakok netezek mellette és nagyjából ennyi. Hiper izgalmas tudom de nem tudok mit csinálni semmi társaságom nincs...

19/f

2019. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: attól, hogy nem írtam ki, hogy F, vagy N, még nem jelenti azt, hogy egyből rám kell írni...

Amúgy F vagyok.

2019. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!