Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosak, ti elfogadtátok a...

Magányosak, ti elfogadtátok a sorsotokat, hogy örökre egyedül maradtok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

El hát. Épp most akarná magát visszakönyörögni valaki, aki megbántott, aztán az önérzetem és a bizalmam is megtaposta. Arcon röhögtem és ott hagytam. Még az indokai (kifogásai) se érdekelnek, mert ahogy és amit művelt, azt jó érzésű ember, aki kicsit is tiszteli önmagát, nem bocsátja meg.

Nem értem, már így ennyi év egyedüllét után tényleg nem értem ezt a téma körüli nagy drámát.

2019. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Még nem teljesen, de rajta vagyok. 18/L
2019. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Én szívesebben élek magányos életet minthogy egy olyan elkorcsult fajhoz tartozzak mint a mai ember. Gyűlölöm az embereket amióta élek. És tudod miért? Mert nem érdemlik meg az életet. Ami azt illeti sokkal jobb egyedül mint egy olyan párkapcsolatban,mint amik mostanában benne. Értéktelen,selejt kapcsolatok. És ez csak egyre rosszabb lesz. Hála az internetnek. A világ úgy elvan rontva hogy az hihetetlen.
2019. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Mennek' elírtam
2019. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Ezt soha nem lehet elfogadni, mégha néhány debil megis próbálja magyarázni neked. Együttélni lehet vele, bár az se egyszerű. Egész egyszerűen azért nem lehet sose elfogadni, mert az ember társas lény, ezért mindig ott lesz benned az, hogy szükséged lenne valakire. Csak egy idő után megtanulsz egyedül lenni. De sose fogod tudni a magányt normálisnak érezni.


23/F több, mint 4 éve még egy randi se, előtte is csak 1 randi.

2019. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

30 évesen el.


Nem azt mondom, hogy soha eszembe sem jut, nem irigykedem másokra, vagy csak nem gondolkozom, el, hogy de jó lenne valaki.


De nem is ezen görcsölök egész nap, hanem elvagyok a magam kis életével és mindent ugyanúgy csinálok, mint azok akiknek van párja.

2019. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Bírom amikor a huszonaligévesek osszák a sooook éves tapasztalataikat és kőbe vésett igazságnak adják el. Kisfiam, te még alig láttad az életet.
2019. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, 30 évesen most kezdtem el keresni barátnőt, persze először kicsit fejlődnöm kell pár dologban, de ugye lépésről lépésre kell haladni. :)
2019. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!