Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szép nők is nagyra értékelik...

A szép nők is nagyra értékelik ha szeretik őket, vagy csak a kevésbé szépek?

Figyelt kérdés
Egy bombanő értékeli ha kedvesek hozzá vagy csak akkor értékeli ha a kedvesség mellé anyagilag is jól áll a férfi?
2019. aug. 4. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te mit gondolsz az adott témáról?
2019. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem van lány ismerősöm aki szép és nagyra értékeli hogy szeretem.De vajon mennyi szép nőt érdekli hogy szeretik?És mi van ha úgy szeretek egy szép nőt hogy csóró vagyok?
2019. aug. 4. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek megvan az a plusz adottsága, hogy gyönyörű, akkor had válogasson. Bármilyen fájó pont egyeseknek, a pénz megkönnyíti az életet, a boldogulást, ha mellé szerelem is van, kész főnyeremény. Nem csak egy igazi van ám, hanem sok. Sok olyan ember, akivel szerelemben, boldogan élhetsz. Csak rajtad múlik, meddig keresed. A túl szép nők nem elégednek meg egy átlagos férfival, nekik több kell.
2019. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A szép nők legtöbbször önmagukat szeretik, és önmagukkal foglalkoznak a legtöbbet - mert tudják, hogy szépek -, és azokat a pasikat tartják elsősorban a maguk számára vonzóaknak, akik vagy hozzájuk hasonlóan üresfejűek, de dekoratívak, vagy rondák, mint az ördög, de teli vannak lével, viléghírrel és kapcsolatokkal.


Egy igazán szép nő a legtöbb esetben normális férfi számára kerülendő, mint a pestis, hacsak nem akar állandóan pedálozni egy üresfejű, dekoratív tükör-tündérkének.


Tapasztalat.

2019. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy szép nő is lehet normális.Én ismerek egyet és már meg is mondtam neki hogy szeretem.Örült neki csak nem szeret viszont.
2019. aug. 4. 21:34
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ironikus módon azokbol a kérdésekbol, amik szociopatának nézik a nők egy részét (jelen esetben a szép nőket) szintén szociopata tendenciák érződnek.

Aki ilyen szinten nem tudja embernek nézni bizonyos embertarsait, azzal nincs minden rendben agyilag.

2019. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amikor eszembe jut hogy mennyi szép nő el van szállva magától olyankor mindig arra a lányra gondolok aki egyébként a legszebb a világon és megnyugszom.
2019. aug. 4. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked egy ilyen után le kell nyugodnod, akkor nem ártana orvost keresni.
2019. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden nő értékeli ha szeretik őket... De van olyan dolog, amit még nagyobbra értékelnek. Ha azért szeretik őket akik. Adott két pasi. Az egyik megjegyzi hogy milyen csinos vagyok. A másik mondjuk megjegyzi, hogy milyen vicces vagyok. Melyik pasi lesz a szimpatikusabb? Nyilván az, amelyik a személyiségemre tett bókot.
2019. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annak a lánynak akit szeretek a személyiségét is megdicsértem már többször is.Ő is jó véleménnyel van rólam.Bárcsak több lehetne barátságnál.
2019. aug. 4. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!