Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokan vannak akik húsz év...

Sokan vannak akik húsz év körüliek és azt érzik, hogy mindenki cserbenhagyta őket amikor nagyon kellene a támogatás másoktól?

Figyelt kérdés
Én ezt érzem, fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel, egy ember sincs aki legalább irányt mutatna, vagy egy pár szóval segítene. Úgy érzem teljesen eltorzult a személyiségem, visszahúzódó vagyok, nem szeretek emberek közé menni. Elég sok embert volt szerencsém megismerni, de senkivel nem tartom a kapcsolatot, sose keresnek. Észrevettem magamom, hogy időnként ingadozik a hangulatom, általában jó kedvem van, de ez elég hamar át tud menni depressziós hangulatba. Időnként az öngyilkosságon is gondolkozom. ( lenne rá okom, de próbálok pozitív maradni.) Igazából már lassan magam sem tudom, hogy mi a bajom. Se barátok, se barátnő, se egy normális szakma, se munka, se pénz, se szociális élet.
2019. aug. 8. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Minden huszonéves ezt érzi, akit nem pumpál anyagilag a vállalkozó anyuci-apuci.
2019. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Figyu, én rég óta gyakorizk, kb 500 ilyen levelet olvastam már itt.
2019. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, írj rám ha gondolod, tanulj valamit
2019. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!