Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy működik ez a tàmogatàs?...

Hogy működik ez a tàmogatàs? (Egyèni vàllalkozàs)

Figyelt kérdés

Szóval anyósom könyvelő, de azért le van maradva elég sok dologgal, régen dolgozott benne, és azóta sok minden megvàltozott, meg hát nem is bízok annyira benne...

Azt mondta, hogy mivel van szakmàm, így kivàlthatom az egyèni vàllalkozóit, és így félévig kaphatok 150 ezer forintot minden hónapban, amiből 50 ezret be kell fizetnem valamilyen adó formàjàban. Azonban én ehhez a szakmàmhoz nem értek, és nem is akarom csinálni, akkor is jogosult lennèk erre? Megigènylem a tàmogatàst, esetleg meg is kapom, befizetem amit kell, és mellette nem is kell ebben dolgoznom? Tényleg létezik ilyen? Tudomàsom szerint rèszmunkaidőben vàllalhatok màs munkàt. Azonban nekem októberig van nappali tanulói jogviszonyom, szeptembertől pedig remèlhetőleg esti tagozatos tanulói jogviszonyom lesz. Ezek mellett is igènyelhetem? Ezen kívül én 2 év múlva kft-t akarok alapítani, lesz arra valamilyen kihatàsa, ha esetleg tényleg belemegyek ebbe?

Csak értelmes vàlaszokat kérnèk!


2019. jún. 30. 18:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!