Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb tizenéves...

Visszahúzódóbb tizenéves lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Akik nem olyanok vagytok akik épp a neten mutogatják magukat félmeztelenül, gondoljátok hogy egy hozzátok hasonló sráccal lenne jó együtt lenni, kitartani és szeretni, vagy mennétek ti önbizalommal teli macsó csajozógépek mellé?

Kíváncsi vagyok az én hülye formámról kinek mi lehet a véleménye aki hasonlít rám, a trollok és nagyképűen kerüljék a kérdést ha lehet, thank you :)



2019. aug. 10. 21:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ez nem fenyegetőzés, bocsi hogy vigyáznom kell a beteg családtagomra és még nem tettem meg :) De ne izgulj lassan akkor egyel kevesebb és boldog lehetsz te is hogy nem kell a "fajtámat" kerülgetni. Mert talán az ilyen bunkó pcsák olyan sok mindenkit érdekelhetnek.. Ha lehet, nem kell több komment köszi, a napi szuper ember adag igy is bőven megvolt... Bye
2019. aug. 10. 22:03
 12/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt, a legtöbb "kinek-mi kell" dologban nem az érintetteket érdemes megkérdezni, hanem a másik oldalt. A legtöbb ember úgyis az ideálisabban hangzó dolgot mondja, mert magáról van szó. Ha másról kell nyilatkozni, akkor már nem húzza senki maga felé a kezét...

Szóval, ez alapján válaszolnék: A legtöbb visszahúzódó lány ugyanúgy macsóra vágyik. Elég megnézni, hogy a sorozatoknak, fiúbandáknak és hasonlóknak mekkora fanbázisa van visszahúzódó csajokból.


A másik oldalról meg részben egyetértek 80%-ossal. Nem tudom, hogy pontosan milyen vagy, de az érezhető, hogy valami nincs veled rendben. Attól, hogy nincs önbizalmad és ilyesmik, még nem leszel eleve kedves. Én pl. alapvetően sokszor elég paraszt vagyok, de a közelebbi emberek mind kedvesnek tartanak.

2019. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, mindenki tud paraszt lenni, mindenkinek lehet szar napja, stb. Abba igazad van hogy az ilyen fos bandáknak a fan bázisa belőlük is áll, azt meg nem mondtam ha valaki visszahúzódó akkor kedves is, ennek 80%os a legjobb ellen példája.. Az meg hogy nincs velem rendbe valamit, hát nem véletlen kérdeztem a visszahúzódó embereket, akik lelkileg kicsit alacsonyabban vannak mint valami beképzelt hercegnő. Engem az érdekelne hogy aki alul van, csak arra vágyik hogy valaki szeresse és vele legyen egész nap, aki tényleg csak erre vágyik, az vajon ugyan úgy a macsó hülyegyerekeket akarja, vagy valami "átlagos" embert, vagy valakit aki olyan mint ő, aki megérti, akivel ugyan azok a problémák, stb stb... De most megint bizonyították az emberek hogy a magamfajtából egy percig sem kérnek. Hiába van ritkaságba olyan aki megértene és szeretne minket, azokat nem találjuk, igy meg hogy ilyeneket kapunk null-24 igy legyen életkedvünk? Ebből legyen valami amiért érdemes lenne mondjuk felkelnem? Én nem akarom elmondani az összes problémámat mert ahogy mondtátok tudom hogy soha senkit nem fog érdekelni, de ha egyszer ma is csak úgy vagyok, végig aludnám az egész napot semmihez nincs kedvem senkivel nem tudok beszélgetni senki nem szeret, és ráadásba a neten is max ilyeneket vágnak a fejemhez, ebből mégis mi kelljen hogy leessen? Személyiséget nem fogok változtatni, de igy meg nem fogad el senki, most mondanom kéne hogy így akarok élni és jaj de jó az élet? nem fogok hazudni, ez van... itt már csak a nagyképú macsóknak van maradása, aki nem felel meg a többségnek annak már meg se kéne születnie mert lelkileg ha ott van ahol én, a többi ember csak rontani fog rajta..
2019. aug. 10. 22:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen voltam régen, mármint visszahúzódó, na és én pl csak olyan emberrel tudom elképzelni az életemet, aki nagyon hasonló hozzám .Tehát nem az a partiarc, hanem az a filozofikusabb fajta.
2019. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem tudtam volna bele gondolni hogy olyan lánnyal legyek aki bulizgat és riszálja magát...
2019. aug. 10. 22:58
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig egy szánalmas ember vagy és az is maradsz.
2019. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
56%

Miért nem lehet úgy választ adni, hogy ne legyen a kérdező még jobban a földig döngölve?

Inkább ez a viselkedés a szánalmas kedves eddigi válaszolók többsége. :D

2019. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tud változtatni a gondolkodásmódján ha egyszer már segítettünk neki? Miért kell tovább folytatni az önsajnáltatást? Ha nem tud,akar változtatni akkor ne kuncsorogjon figyeleméért. Aki semmire sem hajlandó annak feleslegesen segít az ember.
2019. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
ne izgulj utolsó, hamarosan vége van és nem kell majd a megjegyzéseiteket hallgatnom! :) Teljesen igazatok van, mi a f.hsznak kell ilyen ember a földre.. úgy sem fogok én itt soha semmit érni, nem hogy még egy lány élete értelme lenni.. :) Heló
2019. aug. 14. 21:09
 20/21 anonim válasza:

18. válaszolónak, meg a többi majomnak:

tényleg rohadtul segítségnek minősül, amit eddig leírtak neki..

igazad van baszus:D

mert tényleg nehéz elképzelni, hogy lehet valaki olyan állapotban, hogy már nem tud magán segíteni, mivel nem akar.. és, hogy miért nem akar? mert a világ tele van ilyen önző gyökerekkel..

elismerem, hogy te ilyen erős vagy, hogy mindenből felállsz magadtól, de fogadd már el, hogy ezt nem mindenki "teheti" meg.

a gec*ség az megy láthatóan, mert okoskodni könnyebb..

gratulálok, még egy szinttel fentebb léptetek a "mennyire tudok bunkóf@$# lenni" játékban 👏👏

kár, hogy ezzel a másiknak nyomtatok game overt.. de szép munka idióták.

2019. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!