Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb tizenéves...

Visszahúzódóbb tizenéves lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Akik nem olyanok vagytok akik épp a neten mutogatják magukat félmeztelenül, gondoljátok hogy egy hozzátok hasonló sráccal lenne jó együtt lenni, kitartani és szeretni, vagy mennétek ti önbizalommal teli macsó csajozógépek mellé?

Kíváncsi vagyok az én hülye formámról kinek mi lehet a véleménye aki hasonlít rám, a trollok és nagyképűen kerüljék a kérdést ha lehet, thank you :)



2019. aug. 10. 21:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amúgy nem bántásból, de szerintem neked jó lenne beszélned egy pszichológussal vagy valakivel aki tud neked segíteni egy kicsit. A válaszaid alapjan úgy tűnik nem tartod sokra magad, ami nem jó. A lányok nem arra vágynak, hogy a barátjuk depressziós legyen és azt gondolja, hogy felesleges élnie. Egy ilyen emberrel az a probléma, hogy ha komolyan öngyilkosságon gondolkozik, akkor nem jó vele összejönni/összebarátkozni, mert végig ott lebeg a fejed fölött, hogy lehet, egyszer tényleg megteszi, és nagyon rossz érzés, ha elveszítesz valakit, aki közel áll hozzád - főleg, ha ő döntött úgy, hogy már nem akar tovább élni. Én ilyen helyzetben magamat okolnám, hogy nem tudtam segíteni, és nem tudom, hogy túl tudnám-e tenni magam ezen. De ha sikerülne is, valószínűleg egy életre megmaradna ez.

Egy szakember talán tudna neked segíteni, hogy több önbizalmad legyen, magabiztosabb, vidámabb, jobb kedvű légy, és ezáltal barátnőt is könnyebben találhatnál, ami valószínűleg szintén jót tenne.

2019. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!