Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A fiúk általában vonzónak...

A fiúk általában vonzónak találják-e, ha egy lány zenél?

Figyelt kérdés

2019. aug. 12. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
#4 Még szerencse, mert senkit nem érdekel
2019. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én igaz hogy lány vagyok de zenélek több hangszeren és azt vettem észre hogy csak akkor érdekli őket ez ha nem komolyzenét játszok hanem ma divatos slágereket.
2019. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kifejezetten pozitívum ez egy nőben.

Ebben benne van az is, hogy valaha én is tanultam zongorázni.

Persze, ha nagyon nem esetem a nő (pl. csúnyán el van hízva), akkor így sem találnám szexuálisan vonzónak.

2019. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ő pl. határozottan szimpatikus:

https://www.youtube.com/watch?v=ed_w6Ysprps

2019. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért, de én egyszerűen megőrülök azért(pozitív értelemben), ha egy szép keleti nőt látok

dizi-n (bambuszfuvolán) játszani. Olyan varázsa, és összhangja van az egésznek. Vagy ha egy szép nő hárfázik, főleg ha elegánsan teszi, az maga a múzsák megtestesülése. Ilyen értelemben engem lenyűgöz, ha egy nő zenél. Ha mondjuk gitározna, az valahogy nem jönne be. Ha zongorázna, vagy dobolna, főleg ha jól, akkor kicsit még irigy is lennék rá, mert ezeket a hangszereket én is űzöm :D Fura, és még magamnak is kicsit nehéz bevallani, de egy zongorista, vagy dobos nőt kicsit konkurenciának éreznék, pláne ha jobbak is nálam. De a nőiesebb hangszerek, mint fuvola, koto, hárfa, furulya, de talán még a hegedű bizonyos fajtái is nagyon jól tudnak állni nőknek, és őszintén lenyűgöz, elkápráztat, ha mesteri szinten játszanak rajta. 29/F

2019. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!