Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy lány tud magányos lenni,...

Egy lány tud magányos lenni, vagy a csajok általában elvannak a családdal meg van az introvertáltaknak is lányhaverjuk, meg a fiúk is odamennek ha egyedül ül?

Figyelt kérdés
2017. jún. 25. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
egy lanynak konnyebb az elet, mindegy hogy nez ki mindegy mi csinal biztos hogy lesz parja.
2017. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
#1 ez totális marhaság. Nem sorolnám most inkább fel, hogy miért nehéz lánynak lenni. Vannak magányos lányok is. Olyanok, akiknek csak néhány barátja van, szünetekben magányosan ülnek és öreg korukban rengeteg macskájuk lesz, mert senki nem vette észre őket.
2017. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Amit a 2es írt az pont igaz rám, csak nekem kutyáim lesznek
2017. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Sokkal jobb egy lánynak, akkor fog pu..it amikor akar.
2017. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom. Én fiú vagyok ezért nem lenne korrekt a lányok nevében beszélnem. Szerintem egy csinos lánynak könnyebb az élete,mert neki gyakorlatilag tényleg csak válogatni kell,mivel nagy valószínűséggel körülrajongják a fiúk. De egy kevésbé vagy egyáltalán nem csinos lánynak nem egyszerű. De különben a fiúknál is hasonlóképp van,csak ugye fiúként neked kell kezdeményezni,még ha egy csinos lány vagy akkor neked csak ki kell választanod a számodra megfelelőt.
2017. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne keverd a 'magányost' az 'egyedülállóval'!

Lehet magányos valaki párkapcsolatban is. (Erről olvashatsz itt, a GyK-n is eleget.)

.

Az igaz, hogy a szépnek tartott lányok inkább válogathatnak az őt körüldongók közt, viszont ha csúnyácska lány talál párt -és miért ne találna!- párja őt igazán szereti/tiszteli!

A csúnyácskának tartott lánynak nehezebb párt találnia, viszon a körülrajongott szépnek nagyobb a tévedés lehetősége és valószinösége a léhűtők közül.

2017. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Sok ember van egyedül és nem magányos, mások meg körbe ismerősökkel, mégis magányosnak érzik magukat.

Ez nem a barátok számán, meg a családon múlik.

2017. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
pont hogy a ronda fiúk könnyebben találnak lányt. néha pofám leszakad olyan ronda vagy dagadt fiúval vannak a szép lányok, bár az is lehet hogy a pénzükre mennek nem tudom...sőt az öregebb férfiak jobban találnak nőt mint az öreg nők. válás után nem mindig a férfinak van nője? még csak a filmekben is, de sajna valóságban is. sőt a férfi modellek is idősebb korukig "hasznosak" de a nők ha kicsit idősebbek már nem modellkedhetnek. ennyi.
2017. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy konnyebb nonek lenni. No fucking shit. Ezerszer annyi empatiat meg figyelmet kapsz, mint egy hasonlo helyzetben levo ferfi. Barmennyire is maganyosnak erzi magat egy no, sokkal trebb helyzetben lenne egy rancos krinolinnal a laba kozott. Ez teny.


Ha nem vagy szep, sminkelhetsz. Ha nagy a segged meg az is vonzo (foleg manapsag)(sit on my face). Meg ha extrem kover is vagy talalhatsz magadnak vmi pecket, hogy szorakoztasson. Esku meg vacak szamitogepes jatekokban is elony. Nem egyszer adtam ki magam csajnak egy kis virtualis dellaert. Par kedves szo, meg egy meghato kitalalt tortenet egy elnyomo pasirol es minden a tied. Ugyan ezt add elo palikent es te vagy a vilag luzere. Ha ugy nezel ki mint egy 12 eves akkor is siman talalsz partnert. Ellenben egy 160 centis 40 kilos csavo jo esellyel labdaba se rughat. Es meg sorolhatnam. Csak nincs kedvem.


Ellenben, ha tompitani akarod maganyt es nem akarsz kapcsolatot az csavokent elfogadottabb. Prostizhatok, ihatok, drogok es senki nem fog ram olyan rossz szemmel nezni, mint egy csajra aki ugyan ezt teszi.


Szal a vegso konkluzio: a no maskepp maganyos, mint a ferfi. A csavo melyebben van, de az esetenkenti tompitas sokkal egyszerubb.


Vagy nem. Meg mindig nem sikerult kijozanodnom. #teamdaydrunk

2017. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem se családom, se barátaim, ismerkedni nem ismerkedem, úgyhogy magányosnak érzem magam, de elfoglalom magam.
2017. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!