Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha en csunya (eggyesek szerint...

Ha en csunya (eggyesek szerint atlagos) pasi vagyok de rendes, es van allasom es komoly vagyok akkor miert nem jon ossze hozzam hasonlo lannyal?

Figyelt kérdés
Hol vannak a csunya nok akik atlagos vagy csunya pasit akarnak? Mar megbolondulok :(

2019. aug. 20. 14:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Engem nullára, légyszi. Hülyéktől mást el se fogadok.


Az meg, hogy a ronda nem talál párt, elutasítom. Utazz tömegközlekedésen egy kicsit és nézz körbe. Undorító férfiállat a nagy sörhasával, kopasz fejével, izzadt trikóban és ott ül mellette az átlagos kinézetű felesége, esetleg gyerekkel együtt. Add le az elvárásaid, és ne hercegnőt akarj, ha a tükör betörik mikor elhaladsz előtte.

2019. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Aha. Mondd csak magadnak a kamut. Nincsenek nagy elvárásaim. Maximum egy vígjátékban láthattál ilyet.
2019. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Privatban ironak uzenem,h kedves tolle,h irt de nem akaok mar segitseget.Itt az egyetlen segitseg ha szepen at megyek a masvilagra.

Probaltam mar mindent,En egyedul nem akarok elni.Sziasztok.

2019. aug. 20. 14:58
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

"Rám nem hajt senki" 10es most mi van??? A férfi udvarol a nőnek, mit "hajtson rád" valaki ?

[link]

Ha férfi vagy, légy férfi,

S ne hitvány gyönge báb,

Mit kény és kedv szerint lök

A sors idébb-odább.

Félénk eb a sors, csak csahol;

A bátraktól szalad,

Kik szembeszállanak vele...

Azért ne hagyd magad!

2019. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem birom ezt a sertegetest amit itt lemuveltek.Nem ilyen volt ez az oldal regen.Viszlat a pokolban kocsogok!
2019. aug. 20. 14:59
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
13 na ne marháskodj. Élni jó. Bátorság!
2019. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem a 30-as korosztályra értem. Ott kevesebb a felszínes de a fiatalabb korosztályban több. Nyílván vannak kivételek de most a felszínesség a divat.
2019. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sziaaaaaa!
2019. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek kérdező.... Minden lány elutasít a külsőm miatt, ezért sem volt még kapcsolatom..... 23/F
2019. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!