Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyerekkel tényleg annyira...

Gyerekkel tényleg annyira nagyon nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 17:42
1 2
 11/16 Meton ***** válasza:
Túlkomplikáljátok a dolgot, pedig teljesen egyszerű. Ha van gyerek, akkor ugrik a szórakozás. Ez azért senkinek sem nagyon hiányzik. A saját gyerekem bármikor bevállalom, de más gyereke nem kell.
2019. szept. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Miért? a gyerekes férfi (mármint aki gyereket egyedül nevel) az nem férfi??

Nem lehhet hűséges,megbízható társad az életben,csak azért mert valaki szeretett egyszer és született gyermekük?

2019. szept. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Én ismertem régen egy ilyen férfit,nem volt szerelmi viszonyunk csak úgy megismertem...Ő pl egyedül nevelte a kislányát,az édesanyja segítségével,mert anyuka úgy gondolta nem olyan mókás a gyereknevelés és letiplizett. Egyszerű ember volt,építőiparban dolgozott,de minden nap rohant haza,hogy elmehessen a kislányáért az óvodába,és sosem ment érte üres kézzel. Szerintem ez mindent elmond ami t el kell...keresve sem találhatna jobb társat az ember,mint egy olyan férfit,aki ilyen kitartással,keményen dolgozva arra törekszik,hogy adhasson a gyermekének. Szeretetet és minden mást. Aki olyan önzetlen,hogy az elvesztett párjáról is szerelemmel emlékezik,és helyt áll a gyermeke mellett,minden tiszteletet megérdemel,pláne hogyha férfi,hiszen genetikailag nem erre van programozva.

Önzetlen és szép dolog amúgy meg más gyermekét elfogadni,és igyekezni azon,hogy szeressük,vagy legalább kedveljük...egy gyermek kincs...és sosem tudhatja az ember,hogy kire számíthat majd ha már öreg ágybaszarós lesz...lehet,hogy az a gyermek,aki ugyan másé,de tisztelettel bántam vele,és megadtam neki amit a magaménak is megadnék,az majd fogja a kezem ha eljön az ideje...

2019. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Laylah ***** válasza:

Aki "az elvesztett párjáról is szerelemmel emlékezik", az nem kész egy új kapcsolatra. Ha szeretettel, az más.

Egyébként szerintem ezt a "gyerekes a pasi/csaj" témát nem kell megideologizálni, érvelgetni, mivel ez a társkeresők egyéni preferenciáin múlik. Van, akinek belefér, van, akinek nem, innentől kezdve teljesen mindegy, hogy mivel indokolja.

2019. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Laylah,én nem írtam olyat,hogy új kapcsolatot keresett. Éppen akkortájt maradt magára a srác,nyilván nem az volt az első gondolata,hogy másik nőt találjon..

Nem akartam semmit sem megideológizálni. Ez egyszerű téma,és kérdés,számomra. ...aztán vannak akik képesek önzetlenségre,önfeláldozásra,stb. Azok persze,hogy nem választanak gyerekes párt maguknak...hasonló emocionálisan gyp társat kívánok nekik,mint amilyenek ők.

Ennyi..

2019. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Elnézést,kimaradt a "nem" :helyesen "nem képesek"...
2019. szept. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!