Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha fáj a magány?...

Mit tegyek ha fáj a magány? Sírni is szoktam 22/L

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha akarsz beszélgetni , írj !


Én is magányos vagyok .


67/F

2019. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

…és akkor a magányos 22/L írt a magányos 67/F-nek, sokat beszélgettek, majd ellovagoltak a naplementébe…


Jó éjt, gyerekek! Álmodjatok ti is szépeket!

:-))

2019. szept. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Én már megszoktam. Néha vannak olyan napok, amikor úgy kelek fel, hogy a tököm tele az egésszel. Ez általában az egész napomra rányomja a bélyegét.

Olyankor egésznap lehangolt vagyok, szomorú.

Azzal szoktam magam nyugtatni, hogy holnapra elmúlik.

Aztán másnap felkelek és a rossz kedv el is múlt, de ugyanúgy magányos vagyok.

Nálam ilyen a szitu.

Most én hiába javasolnám neked, hogy mozdulj ki, menj ismerkedj, szerezz barátokat...

Aki magányos és emiatt már egy kicsit is zárkózott lett, az nem fog csak úgy felöltözni és elindulni, hogy jó, most én megyek és barátokat szerzek. Bárcsak ilyen egyszerű lenne.

Nagyon sok idő ezt rendbe tenni belül.

Érdekelne az oka, hogy miért vagy magányos? Hiszen az lehet az alapja, amiből ki lehet indulni.. :)

2019. szept. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen kérdések többségében jönnek a következő válaszadók:

-Írj nekem én is magányos vagyok F jelző mindenképp kell oda hogy tudja a kérdező egy férfival áll szemben...

-Troll több fajta...nem részletezem

-A VÁLASZADÓ aki leír egy teljesen általános sablon szöveget (mégis mi mást lehetne ?!)

-A közléskényszeres...leírja hogy neki is xy betegsége (szocfóbia vagy depi stb)

-A megmondó aki tudtára adja a népnek hogy a kérdező rengeteg üzenetet fog kapni FÉRFIAKTÓL!!!!!



A valóság pedig a következő...a kérdező nem fog visszaírni senkinek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2019. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod 14-es! :)) A kérdező még ahoz is gyáva, hogy visszaírjon. Az ilyenek szociálisan halálra vannak ítélve, önnön maguk által.
2019. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Javult azóta a helyzeted?

2020. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!