Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mitevo legyek?

Szerintetek mitevo legyek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a nyolcadikot...Uj osztalyba kerultem,koltozes miatt.Az osztalytarsaim egyaltalan nem birnak,pedig az arcomba nyaliznak,a hatam mogott meg kibeszelnek.Nincs egy baratom se,nem is lesz mivel ok egyutt lognak (8 lany van velem egyutt,es 11 fiu)

A szunetekben egyedul vagyok.Telefonozni nem igazan lehet.Hogy veszeljem ki ezt az 1 evet?Mit csinaljak?Nem fognak befogadni,a suliba pedig az evfolyamtarsakhoz nem tudok odamenni,mivel MINDENKINEK vannak baratai (komolyan) egyedul nekem nincs.Es mielott irnatok,en mindent megprobaltam.Beszelgettem veluk,de latszik hogy nem birnak mert utana hallottam,hogy kibeszelnek.

Nem is nagyon szeretnek mar ebben a suliban baratkozni.

A szunetekben maganyosan szoktam ulni,es unatkozok.Tudtok valami elfoglaltsagot,a telefonon kivul?En az olvasasra/tanulasra gondoltam..de akkor meg kicsufolnak..igy sincs szinte semmi onbizalmam



2019. szept. 4. 17:15
 1/10 anonim válasza:
84%

Minden idő kérdése

Lehet majd idővel elfogadnak

Még csam most kezdődött a suli

2019. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A szünet 10 perc, pillanatok alatt eltelik. Keress olyan elfoglaltságot ami neked jó és ne érdekeljen mások véleménye. Barátkozni meg sulin kívül is lehet.
2019. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még alig kezdődött el a tanév, adj nekik időt, hogy meismerjenek.
2019. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg...3 napja kezdődött az iskola. Ennyi idő alatt értelemszerűen nem lehet barátokat szerezni, ahogy tőlük sem lehet azt várni, hogy egyből úgy kezeljenek, mintha már ezer éve ismernétek egymást. Ugyanúgy idő kell nekik is, nem csak neked. Ne stresszelj ezen. Hagyd, hogy megismerjenek, előbb-utóbb kialakul. Ezt nem tudod siettetni.
2019. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz,de van 2 lany akik keverik a sz@rt..van masik 2 lany,akik nepszerubbek,szunetekben eltunnek...van meg 3 lany,akik egyutt lognak,meg ossze-vissza maszkalnak...egyszeruen mar erzem,hogy nem illek oda.A fiuk meg....😂hagyjuk..egyik se normalis
2019. szept. 4. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamar el fog telni ez az ev. Nyugika. Arra gondolj, h ezutan sokkal jobb lesz. Tervezgess, almodozgass es kozben erezd jol magad, h milyen jo lesz neked.
2019. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 koszonom!
2019. szept. 4. 18:39
 8/10 anonim válasza:
100%
Rajzolgass, írj zenét, hallgass zenét, bár írtad, hogy nem lehet telefonozni. A lényeg, hogy próbáld meg átvészelni, ügyes leszel.
2019. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 neked is koszonom,illetve az osszes valaszolonak!
2019. szept. 4. 20:10
 10/10 anonim válasza:
Szia! na, hogy megy az egész? összebarátkoztál már valakivel, vagy egyedül tengeted a napjaid?
2019. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!