Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hova lehet menni vagy mit...

Hova lehet menni vagy mit lehet csinalni Budapesten egyedul, ha unatkozol es kimozdulnal?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Sétálj egyet, Normafa, Margitsziget, Gellért-hegy. Menj fürdőbe, moziba, múzeumba.
2019. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindenhova is.
2019. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gubacsi út. Ott szuper élményeid lesznek.
2019. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy amikor pont nem érek rá, akkor szeretnének Pesten csavarogni xD
2019. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát én már idekint vagyok. Céltalan bóklászom, az úti célom az igényeimnek megfelelően választom. Ha éhes vagyok, kajálda. Ha wc kell, pláza.

Most a Duna partra fogok mindjárt kimenni egy üveg hideg sörrel. Aztán nem tudom.

De Fatal kollégának teljesen igaza van, mindent is.

2019. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Én bevallom férfiasan, naphosszat tudom a csajokat bámulni. Az Alléban, a Momban, McDonnalds -ben, a Margitszigeten, a városban mindenhol hemzseg a sok gyönyörű nő, és nem tudok betelni a szépségük csodálatával. Ha unom a számítógépemet, és valamiért nincs kedvem vagy időm kimenni a budai hegyekbe kirándulni, ezzel töltöm az időmet.


37F

2019. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Én is szívesen mennék, de nincs kivel, egyedül pedig nem tudom, felkelni sincs kedvem.. Lehetne csak úgy céltalanul menni, de én inkább mennék egy lánnyal, de a hűséges mellém való lányok esélyes hogy csak otthon ülnek mint én, igy nem találok senkit, pedig egyszerűen csak úgy mászkálni is jó, nézelődni vagy nem tudom..

18f

2019. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyedül ? Csak a sérült emberek mászkálnak egyedül .


Vagy mehetsz pl a nyugati aluljáróba , ott vannak kedves lányok akik érdeklődnek hogy : kell szex? Érdekel szex ?

2019. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
19:22-es. Magadból indultál ki, kedves?
2019. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
7-es vagyok, és ha én visszahúzódó introvertált és lelkileg rosszul vagyok, akkor ezzel mi a probléma? Miért vagy ilyen lekezelő? Én speciál egy hűséges elfogadó barátnőt szeretnék, és nálam a haspóló sem elfogadott, nem hogy szexért pénzt kérjen egy aluljáróba :D Azért mert te egy önbizalommal teli barom vagy, még nem kell lenézni aki nem olyan tömegp*.cs, mint te.
2019. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!