Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is voltatok már úgy, hogy...

Ti is voltatok már úgy, hogy randiztatok valakivel, tudtátok hogy összeillenétek, de mégsem tetszett nektek a másik fél?

Figyelt kérdés
Nekem volt ilyen.Pár éve randiztam egy ilyen lánnyal.Én visszahúzódó vagyok,nehezen barátkozom és nem beszélek túl sokat.A lány akivel randiztam ugyanilyen volt.De mégsem tetszett.Pedig az a lány olyan volt mint én.Ő összejött volna velem,de én nem akartam vele.Az az igazság,hogy nekem az olyan lányok jönnek be,akik nem olyanok mint én.Viccesek,közvetlenek,vidámak és szeretnek sokat beszélni.Szeretem ha egy lány sokat beszél mert azok a lányok akik sokat beszélnek általában jófejek.Bárcsak egy ilyen lánnyal randizhatnék.
2019. okt. 8. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Azt mondod voltilyen, majd egy olyan lányt írsz le, aki kb semmilyen szinten nem illik hozzád.

Önismeret 0 vagy, erről van szó.

A kérdésed alapja pedig nem létezik. Nincs olyan, hogy összeillenek, de nem akarják. Ilyen nem létezik. Ezek kizárják egymást.

2019. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. (Bár amiről te beszélsz, az nem arról szól, hogy összeilletek-e vagy nem, hanem arról, hogy a hasonló a hasonlóhoz vonzódik inkább vagy az ellentétek vonzzák egymást alapon működik-e egy kapcsolat)

Visszatérve: hogy nem tetszett, az túlzás. Szívesen jártam volna vele, és akár az életemet is el tudtam volna képzelni vele, ha összeszedte magát volna, hogy udvaroljon:) - igaz, elejtett 1-1 (nagyon) halovány célzást, de aztán mindig megtorpant a friend-zone határán. Én meg nem erőltettem.

2019. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha randizom valakivel, akkor nyilván tetszik a külseje.

Ha ott még az is kiderül, hogy összeillünk és a partner is akarja, akkor nem tudom mi a búbánatos fene miatt ne kellene? Nekem ez így totál agybaj!

2019. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam.Nem hozzám illő volt,hanem olyan volt mint én.Nekem viszont az olyan lányok tetszenek,akik velem ellentétesek.
2019. okt. 8. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!