Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted èrdekel itt valakit...

Szerinted èrdekel itt valakit a màsik problèmàja?

Figyelt kérdés

Sokan sok fèle problèmàval küzdenek nap mint nap.


Vannak,akik magukban tartjàk.

Vannak,akik megbeszèlik màsokkal.

Vannak,akik itt a GYK-n osztjàk meg bànatukat,szomorúsàgukat,mert nincs kivel megbeszèljèk ès tanàcsot vàrnak.


Őszintèn.

Èrdekel itt valakit a màsik problèmàja úgy,hogy ismeretlenül jó szàndèkkal tanàcsot adjon neki?


2018. júl. 3. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Engem érdekel.
2018. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem egyszer ajánlottam már fel a segítségemet, hogy meghallgatom az illetőt, voltak olyanok akik írtak de kb 3-4 levélváltás után abba maradt pedig a gondjukat bajukat még le sem írták. Szóval jah, már lszrom kinek mi baja, önzetlenül próbáltam segíteni másoknak, nem kértek belőle de a picsogás ment tovább (barátok közt is volt/van ilyen). Engem már hidegen hagynak mások érzései, oldja meg mindenki a saját baját, problémáját, aki meg nyavajog annak ellenére, hogy próbáltam neki segíteni, ignorálom a fszba. Megy a sírás rívás, az ember segítőkészen ott van, segít de leszarják bármit mond, ugyan úgy nyavajognak tovább. Nekem ez nem kell. Ha állat lennék akkor most én lennék a Szarok Rája. :)
2018. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nem unaloműzésből, meg trollkodási vágyból regisztráltam Gyakorira, hanem azért, hogy segíteni tudjak másokon. Magam is sok szar helyzetet éltem már meg. Engem ez nem arra motivált, hogy akkor legyen szar másoknak is, hanem ellenkezőleg. Azt vettem észre magamon, hogy úgy érzem, jó irányba haladok, amikor a negatív tapasztalataimat latba vetve segíteni próbálok másoknak. Az esetek többségében a visszajelzések alapján ez sikerülni is szokott.


De persze a szerencse forgandó, az élet meg egy örökös hullámvasút. :'D Most meg én vagyok az, aki padlóra került, és én várom a segítséget.

2018. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem sok embert. A többség trollkodni van itt, mások ismerkedni, páran veszekedni és páran nyavajogni. De hogy valaki tényleg önzetlenül segíteni akarjon itt vagy bárhol az ritka szerintem.
2018. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A végén van a lényeg. A legtöbb ide kérdést kiírónak nem tanácsra van szüksége. Egyszerűen csak kiírják magukból a bajaikat, megértésre vágynak, és semmi más.
2018. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szórul szóra megegyezne a #3-as válaszolóval az irományom.

Sok ember életét tettem helyre az objektív látásmódom és a realitásom miatt. Nekem jó érzés másoknak segíteni.

A saját életemmel nem tudok mit kezdeni, de másokét próbálom segíteni.

2018. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Van akit érdekel pls engem is


Sok emberrel beszélgettem már itt a depresszióikkal kapcsolatban és hogy mit Hogyan tudnak újjá építeni, és lebeszélni sokakat az öngyilkosságról.


Nem mondom nem volt olyan akinél én kevés voltam, de legalább megpróbáltam.


Vannak akik még hónapok /évek után rámírnak hogy mi lett velük és nagyrészt jó szokott lenni :)

2018. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az olyan emberek pl. senkit sem érdekelnek, aki folyamatosan panaszkodni akarnak, és kisírni magukat idegenek vállain. Pl. roppant irritálónak tartom, amikor valakinek adok egy tanácsot, és a válasza azt tükrözi, hogy nem fogadja meg, csak sír és panaszkodik, kifogásokat keres tovább. Na az olyan negatívizálás végképp nem érdekel.



Tehát nem mindegy, hogy milyen jellegű problémáról van szó: ha valakinek van egy konkrét baja, amire létezik konkrét kézzelfogható megoldás, akkor oké. De ha valaki csak regéli, hogy ő mennyire ki van ábrándulva az életéből s nem látja az életértelmét, azzal nincs mit kezdeni, az ilyesmit talán egy pszichológus hallgatná meg, vagy még az sem.

2018. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 he84 ***** válasza:
Engem szokott érdekelni és szoktam segíteni a válaszaimmal másoknak őszintén és valóban jó szándékkal. Ám néha volt, hogy sajnos kötekedést, leszólást kaptam, csak mert segíteni próbáltam. Csak mert a kérdezőnek, vagy egy másik válaszolónak nem tetszik az adott segítségem, attól még nem kéne belém kötni és leszólni. Normálisan is meg lehetne mondani. Ám hogyha valaki segítséget kérve kérdez, akkor legalább minimálisan illik elfogadni, átgondolni a dolgokat, amiket a válaszokban kap. Főleg a jó, pozitív szándékú, nem elviccelt, nem negatív válaszokra értem ezt. Persze azért legtöbbször szerencsére sikeresen tudtam segíteni.
2018. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos problémák érdekelnek, de a legtöbb, ami ide kikerül az nem.
2018. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!