Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek milyen volt teljesen...

Nektek milyen volt teljesen egyedül elköltözni az országnak egy másik szegletébe az egyetem miatt?

Figyelt kérdés

Nyílván a kérdésem csak olyanoknak szól, akik átélték ezt.

Hogyan boldogultatok egyedül? Hamar lettek új ismerőseid?


2019. júl. 25. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Valaki a világ túlsó szegletére költözik az egyetem miatt.

Az ország másik szegletére költözni nem nagy ügy.

2019. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé fura volt, de hamar belejöttem és tetszett az új környezet, maga a város és az egész egyetem világa.
2019. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember nyitott, akkor hamar beilleszkedik. Én voltam gólyatáborban, nyitott voltam, ismerkedtem, lettek barátaim, buliztunk,felfedeztük a várost.. stb. Kialakult egy kis életterem, ismerősi köröm utána egész jó volt.

Nem tudom, hogy egy magánakvaló ember ezt hogyan éli meg.

2019. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtató volt ilyen távol lennem a szüleimtől. A szobatársaim eljárós típusok lettek, így szinte mindig egyedül lehettem a koleszban 😊

Nagyon jó volt. Introvertáltként.

2019. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból egyetem és egyedül két összeférhetetlen fogalom, hiszen lesznek csoporttársak, közös programok, barátságok alakulhatnak, főleg ha kollégiumban leszel.


Én jobban éreztem magam kollégiumban általában, mint otthon.

2019. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én alig vártam, hogy elköltözzem otthonról. Szeretem a családomat és jóban vagyunk, de kellett a szabadság. Elmentem gólyatáborba és koliba költöztem. Így gyorsan, könnyen sok embert megismertem. A csoporttal programokat csináltunk, hogy megismerjük egymást. Sokkal jobban érzem magam az egyetemen, mint gimiben.

Amúgy én is félek az újtól és a változástól, de ez ne gátoljon semmiben! Muszáj megtenni ezeket a lépéseket, akkor már légy nyitott és nem leszel egyedül.

2019. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!