Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek gáz, ha 38 évesen...

Szerintetek gáz, ha 38 évesen még nem volt barátnőm, nem tudok csókolózni, nem tudom hogy kell puszit adni és nem tudom hogy kell megölelni valakit?

Figyelt kérdés
Nekem sem szexben,sem csókban,sem ölelésben,sem pusziban nem volt részem soha.A maximum a beszélgetés volt ameddig egy lánnyal eljutottam.De az is ritkán.Ha csak egy puszit kérne tőlem egy nő már akkor bajban lennék mert nem tudom hogy kell puszit adni.Az ölelés talán még menne.Prostihoz azért nem megyek,Mert sokba kerül.
2019. okt. 12. 14:38
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Barátokra annyira nincs szükségem,de egy barátnő jó lenne.De nem lesz soha,ez a realitás.
2019. okt. 12. 16:34
 22/31 anonim ***** válasza:
47%
Ha változást szeretnél, akkor egy pszichológus nem ártana, mert eléggé el vagy szigetelődve, mi nem tudjuk miért és mitől alakultak ki nálad bizonyos gátlások, zavarok, és mivel 38 éves vagy, valószínűleg ezek jócskán meggyökereztek benned.
2019. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nekem még nő igent nem mondott,csak nemet.Randizni sem randiztam soha.Az is kimaradt.
2019. okt. 12. 16:39
 24/31 A kérdező kommentje:
83%-os én úgy érzem hogy már túl mélyen vagyok ahhoz hogy ebből ki tudjak mászni.
2019. okt. 12. 16:43
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
Sosincs késő ahhoz, hogy fejlődj, hogy változtass a gondolkodásodon, és ahhoz sem, hogy máshogy éld az életed, ahogy eddig. Lehet, hogy ez egyedül nem megy, ezért ajánlottam én is a pszichológust. Az már egy lépés egyébként, hogy felismerted ezt a helyzetet és nem érzed jól magad benne. Nincs késő, csak jól kell hozzáállni.
2019. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Igen, késő minden, már réges régen kifutottál ebből a párkapcsolat teremtő korszakból. Én csak tudom, mert ugyan olyan idős vagyok mint te és szóról szóra pontosan rám is megfelel minden hozzád hasonló probléma. Sohasem volt b.nőm, sohasem aludtam nő mellett, nem öleltem,. Nehéz megmagyarázni hogy miért történt így mindez, De én veled ellentétben Osem vágytam barátnőre, sem családra, sem gyerekre. Szóval én ezen nem depizek.
2019. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Számomra nem az a gáz, hogy nem volt barátnőd, hanem hogy nem tudsz ölelni. Ez nekem nagyon fogyatékosan hangzik.
2019. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Jó,ez túlzás volt hogy nem tudok ölelni de puszit tényleg nem tudok adni.
2019. okt. 12. 22:21
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem azért gondolod hogy nem tudsz puszit/csókot adni, mert még nem szerettél úgy igazán senkit. Mert ha szeretsz valakit akkor folyamatosan oda akarsz bújni hozzá, közel akarsz lenni, puszilgatod szeretgeted stb. Remélem egyszer ez megadatik neked is, ne add fel, még lehet családod is.
2019. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdésed. Nekem úgy tûnik, te már ezt fejben eldöntötted. Ha változtatni szeretnél, elsôsorban a hozzáállásodon változtass. Az, hogy azt mondogatod magadnak, te sose fogsz becsajozni, akkor nem is fogsz. El kellene döntened, hogy akarsz? Ki akarod próbálni? Ha igen, akkor hidd el magadnak, hogy meg tudod csinálni, enélkül nem fogsz elérni semmit. Ha ez megvan, gondolkozz el, hogy vajon miért van ez így. Találj magadban legalább egy dolgot, amire igazán büszke vagy, amit te magad vittél véghez és megdolgoztál érte. Ha van ilyen, kamatoztasd. Akár nézz körül, van-e valami koncert, színház, mozi, kocsmázás a környéken, menj el, nézz szét. Tetszik? Ha igen, menj el máskor is. Sportolj, pl. a szaladás tök jó, rendbe tudod tenni a gondolataidat alatta és az alkatodnak is jót tesz. A lényeg, hogy gondolkodj pozitívan, és mozdulj ki, mozdulj meg. Ez nem csak a közérzetednek lesz jó, hanem az egészségednek is.

Az pedig, hogy nem kell barát, hülyeség. Csak azt hiszed, mert megvoltál 38 évig egyedül. Nem lenne faszább, ha mindezt egy jó hideg sör mellett a kocsmában dumálhatnád meg? Vagy egy uncsi meccs közben? Gondolj bele. Történik valami baj... Kihez fordulsz? Nem lehet az életben mindent egyedül megoldani...

2019. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!