Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha tetszik egy lány de nem...

Ha tetszik egy lány de nem lehet köztünk semmi jó ötlet ha inkább nem keresem a társaságát?

Figyelt kérdés
Szeretek egy lányt de neki van barátja.Majdnem mindennap találkozunk de meg tudnám oldani hogy ne találkozzunk mert nem egy helyen lakunk és nem ugyanott dolgozunk.
2019. okt. 12. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Mindig a nőt fogod keresni benne, csak úgy összejárni cseverészni meg nincs értelme.
2019. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb döntés!
2019. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtam én, hogy mai napig arat a Harry Potter.
2019. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó vele találkozni de ugyanakkor rossz is mert nem lesz köztünk semmi.És ő nem szenved,csak én.
2019. okt. 12. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha reszerol nincs meg a vonzalom es nincs esely arra h osszejottok akkor a sajat erdekedben inkabb ne talalkozzatok, engedd el, idovel majd elmulik nalad is es tudsz nyitni mas lanyok felé is.
2019. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!