Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Szerinretek jó ötlet, ha a lánynak aki tetszik írok egy szerelmes dalt?

Arra gondoltam,hogy írnék neki egy dalt ami róla szól és arról hogy mit érzek iránta.Vagy ez nem jó ötlet?Már gondolkodtam is a dalszövegen.

márc. 22. 17:40  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem jó ötlet, főleg ha érzéki, kedves, jólelkű lányról van szó.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 22. 17:51 Privát üzenet
Feltétlen, hogyha barát zónába akarsz bekerülni mindörökre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 22. 17:52 Privát üzenet
Szerintem nyálas. Főleg ha csak tetszik de még nem hívtad el, akkor puhapötsnek fog gondolni.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 22. 17:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,jólelkű érzelmes lányról van szó.Ha biztosan tudnám hogy jól sülne el belevágnék.

# 4/7Időpont márc. 22. 18:03 Privát üzenet
Filmekben szep es jo, de a valosagban orokre leegeted magad.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 22. 18:10 Privát üzenet

Alapból jó ötlet, de több tényezőtől függ:

- Milyen a lány személyisége; sajnos van, aki kinevetne miatta, akármilyen jó a dal.

- Mennyire tudsz dalt írni - ne legyen nagyon gagyi. Persze lehet hogy zenész vagy, nem tudom.

- Ne a nyilvánosság előtt add elő neki, az ciki lehet mindkettőtöknek.

- Van bármi esélyed a lánynál? Ezt azért nagyjából érzi az ember. Ha nincs (mert már korábban visszautasított mondjuk, vagy van barátja, vagy tudod hogy teljesen más stílusú srácokra bukik, stb.), akkor hagyd, csak kellemetlen lenne neki is, neked is.

Sok lány örülne neki. Sok lány meg nem. Ennyi infóból ez nem derül ki. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 22. 18:19 Privát üzenet
Fogd azt a romantikus gondolatot és hanyagold. Semmit nem érsz el ilyenekkel manapság jól írja a 71%-os barátunk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 22. 18:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt valakinek olyan szerelmes kapcsolata, amely úgy indult hogy nagyjábból több év barátság, a lánynak abszolutt nem tetszett, és meg is mondta hogy nem tetszik, de a végén csak...
A legjobb barátnőm közölte velem, hogy neki tetszik az a srác akibe én szerelmes vagyok, ráadásul, hogy már hamarabb is tetszett neki, mint nekem és a szemem láttára elhívta...
Amikor egy félénk lánynak (21) tetszik valaki/szerelmes valakibe. Milyen jelekből vehető észre?
Írnátok nekem olyan idézeteket ami nektek nagyon tetszik?
Hogy bizonyítsam be hogy nem tetszik és nem vagyok belé szerelmes?
Egy éve járok új suliba, és tetszett egy fiú. Nem is vettem róla tudomást meg semmi, de 6 hónapja megint tetszik és már szerelmes vagyok bele. Szerintem tudja, de nem akarja el mondani. Mit tegyek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!