Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinretek jó ötlet, ha a...

Szerinretek jó ötlet, ha a lánynak aki tetszik írok egy szerelmes dalt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy írnék neki egy dalt ami róla szól és arról hogy mit érzek iránta.Vagy ez nem jó ötlet?Már gondolkodtam is a dalszövegen.
2019. márc. 22. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jó ötlet, főleg ha érzéki, kedves, jólelkű lányról van szó.
2019. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen, hogyha barát zónába akarsz bekerülni mindörökre.
2019. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyálas. Főleg ha csak tetszik de még nem hívtad el, akkor puhapötsnek fog gondolni.
2019. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,jólelkű érzelmes lányról van szó.Ha biztosan tudnám hogy jól sülne el belevágnék.
2019. márc. 22. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Filmekben szep es jo, de a valosagban orokre leegeted magad.
2019. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapból jó ötlet, de több tényezőtől függ:


- Milyen a lány személyisége; sajnos van, aki kinevetne miatta, akármilyen jó a dal.


- Mennyire tudsz dalt írni - ne legyen nagyon gagyi. Persze lehet hogy zenész vagy, nem tudom.


- Ne a nyilvánosság előtt add elő neki, az ciki lehet mindkettőtöknek.


- Van bármi esélyed a lánynál? Ezt azért nagyjából érzi az ember. Ha nincs (mert már korábban visszautasított mondjuk, vagy van barátja, vagy tudod hogy teljesen más stílusú srácokra bukik, stb.), akkor hagyd, csak kellemetlen lenne neki is, neked is.


Sok lány örülne neki. Sok lány meg nem. Ennyi infóból ez nem derül ki. :)

2019. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogd azt a romantikus gondolatot és hanyagold. Semmit nem érsz el ilyenekkel manapság jól írja a 71%-os barátunk.
2019. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!