Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akkor is megyek ha nem akarok,...

Akkor is megyek ha nem akarok, ha nem kísér senki utamon?

Figyelt kérdés

De miért? Évek óta nem sikerült ezt a kérdést megválaszolni magamnak. Azzal azonban minden alkalommal kiegyezek, hogy semmi értelme és nem is akarom az egészet. De akkor minek küzdök meg még mindig minden egyes nappal? Mi értelme van?

A tinikorból már 2x kinőttem, nem egy elkeseredett fiatal vagyok. Sőt, igazából még elkeseredett se. Nincsenek érzéseim. Csak unom, de nagyon.

Lehet, ezt már inkább a mentális betegségek kategóriába kellett volna tennem, nem tudom. Nem is érdekel.

Osszatok ki! Támogatólag még véletlen se szóljon senki! (Igen ez irónia akart lenni. Ismerve az oldalt.)


2019. okt. 14. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Túl sok Bikinit hallgatsz.
2019. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mégis milyen támogatásra vársz. Te bajod, ha képtelen vagy feltalálni magad ebben a világban és csak unod magad.
2019. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Arcom mossa eső és szárítja a szél.

Az ember mindig jobbat remél.

2019. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jól van, akkor megfogalmazom magyarul: szar az életem, én is szar vagyok. Amikor akartam, akkor se tudtam jobbá tenni. Eluntam. Megkeseredtem, már nem is akarok kijönni ebből. De valamiért még mindig csak álmodozom az utolsó lépésről és őszintén irigy vagyok arra, aki képes megtenni. Nekem nem megy. Ezek szerint mégse annyira rossz, rendben. De ha logikusan levezetem a dolgokat, mindig ugyanarra a következtetésre jutok: ennek így semmi értelme, a gödörben meg túl mélyen vagyok ahhoz hogy ki tudjak mászni egyedül. Motivációm sincs. A magamfajtákat meg teljesen joggal vetik meg és hagyják magára. Ez egy ocsmány ördögi kör.

Voltam orvosnál ezzel többször is. Egyszer se lett jobb tőle, habár a gyógyszereket szerettem. Legalább nyugodt voltam. Nyugodtan szartam magamra.

Bőven ki tudnám még fejteni, de nyíltan egész biztosan nem fogom.

Elkeseredésemben és feszültséglevezetésnek írtam ki ezt a kérdést, de mivel tisztában vagyok a szerencsémmel és azzal, hogy az itt segítséget kérők úgyis csak a beszólásokat kapják, hát megelőztem. Így legalább olyan, mintha tényleg kértem volna.

2019. okt. 14. 18:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs kérdő mondat, amire lehetne felelni. Nagyon nem lehet így segíteni, azt se tudván mi a valódi bajod? Amúgy én se tudok kimászni az enyémből, de ez most mellékes. Túl kevés az infó valódi kérdés nélkül. Nem értjük mit szeretnél.
2019. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mit? Megpusztulni. Feladni. Végleg.

De nem megy, mert nem tudom rávenni magam.

Fogalmam sincs, hogy miért. Ezt szeretném kitalálni, ha már egyedül évek óta nem sikerül. Hogy aztán meg tudjam oldani. Ha már tudom az okot, akkor megtalálom rá a megoldást is.


Logikusan levezetve nincs semmi okom az életben maradásra. Valamiért azonban képtelen vagyok ténylegesen elhatározni magam, valami mintha visszatartana de nem tudok rájönni, mi lehet az.

2019. okt. 14. 19:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert az embert nem úgy programozták, hogy csak úgy végezzen magával. Furcsa tudod az élet. Neked van egy ilyen problémád, hogy nem akarsz már itt lenni. Más épp ellenkezőleg. Bármit megadna, hogy még egy picit maradhasson. Tudod magam sem vagyok pár éve egy életigenlő ember, okkal, de megpróbálom minden nap meglátni a szépet. Az idő így is úgy is megoldja amire vágysz. De szerintem te nem arra vágynál.
2019. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Közhely közhely hátán. Ez egyáltalán nem segít, meg nem is érdekel. Más ember se érdekel. Már nem.

A szépet meg észreveszem, csak mondjuk az arányok egy kicsit szarok. Ha történik is valami jó, vagy érzek valami kis halvány pozitívat, mindig de mindig menetrendszerűen jön valami sokkalta nagyobb rossz, amit ha megveszek se vagyok képes ignorálni. Ha már valami nagyobbacska jó történik, már rögtön úgy érzem hogy egyrészt meg se érdemlem, másrészt basszus ennek mi lesz az ára már megint! És ne gyere a vonzás törvényével! Azon már túl vagyok, nem működött. Éltem úgy is jó pár évig hogy mindig a szépre meg a jóra koncentráltam és azt próbáltam a gondolataim közt tartani, de pontosan ugyanaz volt mint most, amikor már végképp lesüllyedtem az aljára az egésznek. Úgyhogy ennek se sok értelme volt.

2019. okt. 14. 19:19
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez esetben hajrá!
2019. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindig bírtam az ilyen gyenge embereket mint a kérdező.


Akinek valójában semmi problémájuk nincsen azon kívül, hogy képtelenek az élet alapszintű akadályait átugrani. Olyan akadályokat ami másnak természetes.


És az egész gyengeségét és a kérdését levédi azzal, hogy előre pocskondiázza az összes válszolot, hogy mindenki szar emberaki nem az ő lelkét simogatja...

2019. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!