Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi idő kell szerintetek...

Joker2244 kérdése:

Mennyi idő kell szerintetek hogy egy nagyon jó szerelmi kapcsolatot kiheverjen az ember?

Figyelt kérdés
3 évig voltam együtt a párommal nagyon jó volt szeretem, de szakitott és most nagyon rossz. Vajon mennyi idő kell hogy kiheverjem és miket tudnék csinálni egyedül barátok nélkül hogy lefoglaljam magam gondolatait? Nagyon depis vagyok, köszönöm a válaszokat előre

2019. okt. 20. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz megmondani.Van aki pár hónap alatt túlteszi magát rajta,van akinél egy évnél is tovább tart..Nekem másfél évig tartott,aztán bejött az a közhely,hogy szerelmi bánatra legjobb orvosság egy új szerelem.
2019. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt már nekem olyan hogy nagyon szenvedtem és nemsokra rá megismertem mást és segített elfeledni de ez most nagyon más sokkal erősebb és megszakad a szívem pedig régóta terveztük a szakítást és most a párom megtette. Remélem hamar kiheverem, semmi lehetőségem kikapcsolódni és munkám sincs sajnos fél éve. Minden nagyon összejött. Nemsokára szülinapom is van és egyedül vagyok. De reménykedek nem szomorkodok sokáig
2019. okt. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!