Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden ember kihasználja a...

Minden ember kihasználja a másikat, ti is érzitek?

Figyelt kérdés
Akiket barátnak hívsz azok se barát ként viselkednek.. Személy szerint nekem nincsenek élőbe kapcsolataim rég óta, de internetes barát is KB erősít abba hogy szar vagyok.. Az én életembe egy barátnő lenne a leg fontosabb, semmi más, megválogatom lányoknál is nehogy valaki olyannal beszéljek aki lenéz, hanem elfogad és szeret, ennek ellenére most pár napig a bizalmam és szeretetem megint kihasználta valaki, és én nem is érzem már úgy hogy ilyen világba érdemes lenne tovább élni, ahol lassan 19 évig sok más emberrel hasonlóan egyedül voltam, csak bántás kihasználás, ahol én vagyok ez már nem élet és nem tudok ellene semmit tenni, mert minden ember csak a rosszat látja a másikba, és kihasználja a másikat..
2019. okt. 23. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem igaz. Egyáltalán. Magad alatt vagy, azért látod így. De ha nincsenek élő kapcsolataid, akkor nem is csoda.

A családoddal mi van?

2019. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
A hiba vagy benned vagy/és a környezetedben van. Én nem tapasztalom ezt sehol.
2019. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Vannak ien emberek persze, de az olyannal nem tartom a kapcsolatot.


Nekem is volt egy barátom akiben meg bíztam, nem mondtam el fontos dolgokat neki, csak olyan egy két szerelmi témát és azt is azért, hogy lássuk elmondja-e valakinek, pár nap múlva mindenki tudott róla. Azóta egy két kissebb dolognál többet nem mondok el senkinek.

2019. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Se család se élő kapcsolat. Volt, volt élő kapcsolat, de nem csak most a csalódástól látom igy, mindig ha elkezdtem chatelni valakivel az volt a vége hogy átvert, kihasznált, most napokig találkoztam egy lánnyal, neki is csak a nagy szeretetem és a vigaszom volt jó, mert ugye arra jó vagyok hogy megöleljek és szeressek, de másra már sose leszek jó senkinek.. Egyedül vagyok, és hiába mondják hogy "csak" 18 vagyok nekem már kell az hogy valaki mellett legyek, 14 évesek az ágyba szórakoznak együtt én pedig egy szerető lányt képtelen vagyok találni... Még a netes barátaim sem igazi barátok, aztán ami a leg fontosabb lenne hogy legyen egy lány aki elfogad és szeret engem az pedig sose jön össze.. Persze, összejött már, eddig volt 1, max 2 lány aki igazi barátnőnek volt mondható, az hogy a szinte 0 pénzemből meghívtam pár falat kajára, olyan szeretetet adtam amilyet ma nagyon kevesen tudnak/akarnak adni és minden rossz után vigasztaltam, arra jó voltam. De viszont őszintén sosem fog megtenni értem senki hasonlót... Senki.. Én elhiszem hogy előítéletesek vagytok, mert sok a kamu depresszió stb, de én már tényleg oda jutottam hogy nem akarom ezt tovább csinálni, csak "élek" szenvedek, az egyetlen családtagom beteg, én ülök itthon egész nap egyedül mert nincs kivel/mit csinálni, ha beszélgetek max előítéletet és kihasználást kapok, nem megy ez már nekem..
2019. okt. 23. 12:51
 5/15 A kérdező kommentje:
3-as én sem tartanám ilyennel a kapcsolatot, le is tiltom őket. Pont ezért nincs kihez szólnom egész nap.. Őszintén én nem vágyok luxura meg bulizásra haverokkal, csak egy lányra akihez mehetek, akinél érzem hogy az igazi szeretetet velem együtt értékeli és megbecsüli hogy vagyok neki..
2019. okt. 23. 12:52
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, te hogy viselkedsz??????


Mert én azt látom, hogy vannak ilyen nyafogó emberek, akik ezek rinyálnak, hogy senki sem barátjuk, de közben ők sem viselkednek barátként, ők is megbántanak másokat. Ilyenkor nem tudom, hogy mit vár az ember.

Akinek jó kapcsolatai vannak, annak nem csak “szerencséből” adatik meg, hanem a saját jelleméből, mert úgy alakította a kapcsolatait, jól bánik másokkal és azta bánásmódot kapja vissza.

Ha neked senkivel sincs jó kapcsolatod, az inkább rólad árul el egy s mást, mintsem a többi emberről.

2019. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Próbálj kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz. Nem mindenki gerinces, de azért vannak ilyen emberek. Akikről tudod, hogy nem egyenes emberek, azokat kerüld el, de ne zárkózz be teljesen, hiszen ha nem ismerkedsz meg új emberekkel, akkor sosem lesz élő kapcsolatod.
2019. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es sajnos ez ilyen, nem tudok mit kezdeni azzal hogy ilyenekkel dob össze a sors.. Kéne élő kapcsolat, ahol megölelhetek egy lányt és szerethetem vigasztalhatom ha baj van, csak azzal az eddigi különbséggel hogy utána ne dobjanak ki mint egy darab szart.. Utolsó előtti, te pedig egy barom állat vagy. Nem is ismersz honnan tudod milyen barát vagyok? Ha a netes haverommal van valami én rákérdezek minden oké-e, a mostani történésekből ami végén közöltem vele hogy szeretnék ma végezni magammal ő csak röhögött egyet és hívott játszani. Szerinted, én rossz barát vagyok?
2019. okt. 23. 13:04
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

"mindig ha elkezdtem chatelni valakivel az volt a vége hogy"

Akkor hagyd a csetelést a fenébe! Az életnek az csak egy nagyon pici szeletkéje. Attól, hogy ott nem működnek a kapcsolatok, a valóságban még működhetnek.

Hogyhogy nincs családod?

2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mo.n igaz ez, 1000-el. A baj az, hogy jóindulattal megágyazva törtènik ez, amibe sajnos sokan bele is futnak.
2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!