Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden ember kihasználja a...

Minden ember kihasználja a másikat, ti is érzitek?

Figyelt kérdés
Akiket barátnak hívsz azok se barát ként viselkednek.. Személy szerint nekem nincsenek élőbe kapcsolataim rég óta, de internetes barát is KB erősít abba hogy szar vagyok.. Az én életembe egy barátnő lenne a leg fontosabb, semmi más, megválogatom lányoknál is nehogy valaki olyannal beszéljek aki lenéz, hanem elfogad és szeret, ennek ellenére most pár napig a bizalmam és szeretetem megint kihasználta valaki, és én nem is érzem már úgy hogy ilyen világba érdemes lenne tovább élni, ahol lassan 19 évig sok más emberrel hasonlóan egyedül voltam, csak bántás kihasználás, ahol én vagyok ez már nem élet és nem tudok ellene semmit tenni, mert minden ember csak a rosszat látja a másikba, és kihasználja a másikat..
2019. okt. 23. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Tessék!! Még Alvinék és meg mondták, akor meg ugyan már min csodálkozol??

2019. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

"Ha a netes haverommal van valami én rákérdezek minden oké-e, a mostani történésekből ami végén közöltem vele hogy szeretnék ma végezni magammal ő csak röhögött egyet és hívott játszani."

És mégis milyen reakciót vártál egy ilyen undorító, aljas érzelmi zsarolásra és figyelemkicsikarásra amit leműveltél? Biztos vagyok benne, hogy nem az első eset. Megsúgom, barát ilyen nem csinál. A hiba benned van, de mutogass továbbra is mindenkire ahelyett, hogy elhúznál pszichológushoz, biztos sokra mész majd vele.

2019. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Látom a baromcarcúak is megjöttek :)

9-es, nekem élőbe semmi kapcsolatom nincs. Amit eddig chateléssel elértem engem mindig kedvelt az adott lány akivel voltam, elvoltunk megbizott ő is bennem, én oda adtam a szeretetet és minden bizalmam, de valahogy mindig rosszul jött össze..

2019. okt. 23. 16:37
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

"nekem élőbe semmi kapcsolatom nincs. Amit eddig chateléssel elértem ... valahogy mindig rosszul jött össze.."

Akkor vond le végre a tanulságot és hagyd a csetelést a fenébe, ahogy már mondtam. Lásd be, hogy úgy nem megy. Máshogy kell próbálkozni. Íratkozz be valami tanfolyamra, ott is tudsz ismerkedni, ráadásul eleve lesz közös téma is, meg rendszeres találkozás is. Bármilyen tanfolyamra. Tanulj táncolni, rajzolni, nyelveket, akármit. De ne csak a gép előtt ülj folyton, mert attól már önmagában is a béka alatt lesz az önbecsülésed, az önbizalmad, meg minden ilyesmi, ami pedig kell ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyél - ami nélkül meg nem fog összejönni a párkapcsolat sem (vagy ha mégis, akkor se lesz benne sok köszönet).

2019. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem érdekel semmi más, csak hogy ne legyek egyedül.. Mozogni nem nagyon szeretek, tehát nekem a sportok nem jönnek be, plusz a csoportok se mert én inkább vagyok zavarba sok ember közt mint hogy jól érezzem magam.. Esélytelennek érzem hogy valaha lesz mellettem valaki, viszont igy pedig nem akarok tovább élni.
2019. okt. 23. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!