Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A fiúk és lányok többsége is...

A fiúk és lányok többsége is ugyan olyan éretlen, rossz. Egyet értetek?

Figyelt kérdés
Többségbe talán a korombeliek, tizen-huszon évesek. A srácok dugásra mennek, minél nagyobb melle legyen a lánynak, legyen is kint a seggével meg mindenével együtt, lehessen vele bulizni... A lányok a magas macsókat szeretik általába, legyen jó külsőre, ugyan úgy a hülye bulikba járjon el, kirakják mindenüket 2 liter smink, buli, mittudomén'.. De legtöbb esetbe kihasználják egymást, nem akarom más sztoriját kivesézni itt az enyém, első barátnőm szerint túl ragaszkodó és szerető vagyok mert a heti 1 találkozó és a nem törődés nekem rossz volt. A 2. lány akivel találkozóig jutottam egyenesen a barátnőm akart lenni, ahogy jobban lett szó nélkül eltűnt. A 3. és egyben utolsó szinte ugyan ez, csak felőle idézem leugorhatok egy hídról is, mert ugye jobban lett, rám már nem volt szüksége, de adta az ártatlan lányt. Mindenhol ott a kihasználás, a szexkapcsolat stb, de valahogy akikkel sikerült beszélnem sem ők sem én nem találok olyan lányt aki tud hűséges lenni mindennél jobban szeretni, és megbecsüli ha valaki egy életre oda adná neki minden szeretetét, elfogadását és bizalmát.. Csak a trend, a magamutogató öltözködés/viselkedés, insta pózolás, buli stb... Egyet értetek hogy ez egy elcseszett világ? Vagy csak én vagyok nyomorult hogy 18 évesen nemcsak d*gni akarok hogy itt is páran tanácsolták már, hanem egy szerető lányt magam mellé én is? :)
2019. okt. 26. 14:10
1 2
 11/16 TR75 ***** válasza:
Azt látod, amit látni akarsz. Te csak a rosszat akarod látni. És ez nem jó. Ezt kellene megértsd. Olyasmi ez, mint egy beszűkült tudatállapot. Talán az is.
2019. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 TR75 ***** válasza:

Amúgy szerintem a #3-as jókat írt.

"Hát ez elég agresszívra és gyűlölködőre sikeredett. Nem szívesen lennék a környezeted tagja."

Ez mindent elmond. Ezzel a felfogással nem jutsz egyről a kettőre, mert a körülötted lévőket lehúzza és megfojtja.

Másrészt, persze, tudom, genyó vagyok, de csak a történet egyik oldalát ismerjük, azt, hogy te hogy látod a dolgokat. Vajon csak és kizárólag neked van igazad, a lányok meg nem értek egy irgalmas kiáltást sem? Te szent vagy, hiba nélkül, ők pedig feslett ribik, akik kifacsartak, mint egy citromot?

Szóval, érted, teszel fel néha magadnak kérdéseket arról, hogy ki vagy tulajdonképpen, milyen ember vagy? És legalább megpróbálsz objektív lenni? (Persze, saját magával senki nem objektív, szóval igazából az a kérdés, hogy képes vagy-e legalább addig eljutni, hogy a megfelelő kérdéseket felteszed saját magadnak? Nem egy kellemes dolog, mesélgethetnék erről, de hát nem vagyunk barátok, és nem is leszünk, szóval megtartom magamnak, de érdekes dolog az, amikor az ember elkezdi megpiszkálni azt a rétegét a személyiségének, amit nem annyira szeret. Viszont könnyebben boldogulhat, ha az árnyékos oldallal is (legalább részben) tisztában van.

Na.

Tessék, egy másik muzsika.

[link]

2019. okt. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"az itteni trollok tiltva"

De te még itt vagy...

2019. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Talán mert nem trollkodok? Mondjuk tény, aki bunkó annál nem tudom megállni, de mostanába megint szar kedvem tehát troll beszólásom nem hiszem hogy lesz..
2019. okt. 28. 14:14
 15/16 ekeke válasza:

A helyzetet reálisan felmérni, a rossz minőségű anyagot megtagadni NEM agresszió!!!!!


Tarts ki magad mellett, meghozza a gyümölcsét.

Kettő dologra lesz nagy szükség a folytatáshoz.

Az egyik, hogy tudatosan keresd meg és fejleszd ki magadban azt, ami a FÉRFI tulajdonsága. Mivel már minták sincsenek, nem lesz könnyű, de ha erős lesz a döntésed emellett, sikerül.

A másik, ugyanígy, fejleszd ki magadban azt a NŐT akit keresnél. Nem a külsejét:))) Hanem a tulajdonságait modellezd, fejben, amikre neked szükséged van. Építs fel egy lelki alkatot, egy álom-nőt, aki téged fog választani és akit te. Ezekhez sincs minta, sehol, semelyik médiában.... Nincsenek közismert FÉRFIAK és NŐK. Esetleg a közeledben találsz. Ne a korát tekintsd, hanem, hogy milyen ott bent. Tanulni fogsz belőle.

2019. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ekeke válasza:

És érdekes (nektek már biztos nem, de nekünk kölyökkurunkban sztár volt, nem is alaptalanul)

Rick Astley életét kissé olvasva, van más olyan is, aki a rendes úton jár. Nem fogadta el, amibe a média akarta beletolni.

https://www.youtube.com/watch?v=yBwD4iYcWC4

2019. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!