Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A szép testű lányok szép...

A szép testű lányok szép arcú, vagy jó testű pasinak örülnek jobban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden lánynak ez is kell, meg az is (meg had ne soroljam fel), de kimondottan azokra a lányokra gondolok, akiknek egészséges a testsúlyuk, szépek a testarányaik, de az arcukat ők maguk nem gondolják szépnek.

(Most full mindegy, hogy nőiesen telt, kimondottan vékony, kicsi cici vagy nem. )


Súlyt, magasságot, kort és nemet is kérek írni.



2019. okt. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az összkép számít leginkább, de a túl izmos test nem tetszik, ahogy az iszonyú hájas sem, mert én meg kicsi vagyok, nem illenék hozzá. Arcra tetszett már olyan pasi, aki mások szerint nem volt egy nagy szám, sőt. A kék szemet nagyon szeretem:) de nem ragaszkodom hozzá.

Ha választani kéne, hogy szép arc vagy szép test, akkor legyen az arc. Azon nem nagyon tud senki alakítani, míg a testen lehet, ha nincs vele megelégedve az illető. Bár egyébként szerintem az nagyon vonzó, ha valaki magabiztos, tisztában van az értékeivel és a hibáival is (persze nem nagyképűen adja elő magát). Aki mindig elégedetlen, az hosszú távon nagyon fárasztó.

150 cm/46 kg/19L

(Privátokat ne írjatok légyszi! Nem a társkeresés a célom, kizárólag a kérdezőnek válaszoltam)

2019. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdező sem írhat privátot? Kíváncsi lennék, hogy arcom vagy testem jobb-e szerinted.
2019. okt. 27. 20:34
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az arcom is szép, remélem nem baj, ha válaszolok. Nekem az arc az elsődleges minden külső tényező közül. Ez nem jelenti azt, hogy egy helyes arc kompenzál egy igénytelen, túlsúlyos testet, egyáltalán nem. De az egészséges kategórián belül a teste bárhogy nézhet ki, amíg esztétikus. Az arc milliószor fontosabb nekem.

22/L, 162 cm, 47 kg

2019. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Örülök hogy te is válaszoltál, ment a zöld kéz.
2019. okt. 27. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban számít az arc, pontosabban a szem.

21/165/55

2019. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem tartom az arcomat csúnyának, azért remélem nem baj ha válaszolok. Mindkettő legyen rendben. Nem kell a legjobb test, meg a modell arc. Elég látszik hogy törődik vele és igényes. Sőt nekem bejönnek a "csúf" arcú fiúk is. Néha olyan vagány is egyedi is és vonzó is tud lenni🙂

20 /175cm/56kg

2019. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég ha látszik*
2019. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondhatni szép testem van, ruhában legalabbis. Izmos lábak, jó segg, nem nagy has és közepes mell. (170 cm/ 68 kg, 19L) Az arcom inkább aranyos mint szép, szóval válaszolok:D

Engem a (számomra) jó test jobban izgat, de az összképet nézem általában. Ha egyáltalán nem szimpi az arca vagy kifejezetten vágyölő a teste, akkor azt nem tudja kompenzálni semmivel.

2019. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!