Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ráírjak facebookon...

Szerintetek ráírjak facebookon egy lányra aki tetszik, de nem nagyon ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik.Tudom a névét is,de ritkán találkozunk.Írjak rá azért?
2019. nov. 3. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem. A Facebook nem arra való, hogy lányokat zaklass. Téged zaklatnak Facebookon a lányok? Na látod. Ha akarsz tőle valamit, akkor odamész hozzá élőben. 40F
2019. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tőlem..
2019. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
És mit fogsz írni? “Szia, mizu, bejössz nagyon”? Nem lesz nagy sikered vele.
2019. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16 évesen a gólyákat nézegettem facebookon. Megtetszett az egyikük és ráírtam.


Valami nagyon béna szöveggel, hogy láttam hogy gólya és hogy mivel ugyan oda fog járni mint én beszéljünk. Nem tudom ... nagyon rossz volt, de csak kb 2 mondatot beszéltünk az tényleges okról majd gyorsan áttértem vele normálisabb témákra és elkezdtünk beszélgetni.


Kb 1 héten át beszéltünk, majd szeptember vége fele a gimnáziumban megláttam és oda mentem hozzá. Ezt követően kb mindennap órákat beszéltünk, míg elnem hívtam egy randira.


Szóval lehetséges, de szerintem akkor ha van valami nagyon alap dolog ami összeköt titeket. Az én esetemben ez a közös iskola volt.

2019. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, ha pedig nem nagyon akar veled írogatni, azt a reagálásából le fogod venni. De ha elfogadod a tanácsomat, inkább személyesen próbálj beszélgetni vele. Ugyanakkor, ha a "ritkán találkoztok"-ban benne van az is, hogy nem nagyon van rá lehetőségetek, a Facebook nem rossz megoldás. :)
2019. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A munkahelyén szoktunk találkozni,egy gyorsétteremben dolgozik:)
2019. nov. 3. 23:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor csapjad neki haver.
2019. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!