Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Férfiak, ez normális nálatok?

Férfiak, ez normális nálatok?

Figyelt kérdés

A párom az utóbbi pár hétben csendesebb, nincs semmihez kedve, azt mondja fáradt. Gyakorlatilag hazajön a munkából és elhúzódik aludni.

Vettünk egy házat vidéken nem rég, de csak tavasszal tudunk költözni, már nagyon várja (én is). Szoktuk tervezgetni, milyen lesz a felújítás, hogy fogunk ott élni. De látom hogy azóta utál dolgozni menni, nyomott. Mintha teljesen bezárkózna.

Ez normális a férfiaknál, vagy aggódnom kéne?

Kérdeztem, azt mondta semmi baja csak elege van a munkahelyből, várja a költözést. De az még 5 hónap legalább, addig nem lehet ilyen.. Vagy csak téli fáradtság? Hagyjam békén vagy erőltessem hogy elmondja, mi baja?



2019. nov. 9. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyen lesznek gondok szerintem, azt is valtani fog?
2019. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos: ennek a hangulatnak semmi köze a férfi-mivoltához.
2019. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Váltani fog, vállalkozó lesz, nem alkalmazott, de ezt akarja régóta. Ezen a munkahelyen pár hónapja van. Nem igazán szereti, csak muszájból van ott a pénz miatt amíg nem költözünk.
2019. nov. 9. 23:53
 4/9 A kérdező kommentje:
2# Abból gondoltam h van köze a férfi mivoltához hogy nők gyakran túlgondolnak dolgokat, míg a pasik csak mondjuk egy kis magányra vágynak. Csak ez a letargia olyan szokatlan most, miközben én azt sem tudom hova legyek az örömtől a ház miatt és hogy tele a fejem tervekkel. Ő meg csak alszik. Most is. Én meg a kádból gyakorizok 😂
2019. nov. 9. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ja lehet benne valami magamból kiindulva felgyülemlett benne a sok szar meg az élet súllya aztán most kicsapódik rajta. Férfiak nem menstruálnak ám, hogy minden hónap végén kiéljék a negatívumokat, de vannak ugyanúgy rossz periódusok. Csak ritkábban, de hosszabban.

Türelem kell hozzá épp mint egy menstruáló nőhöz :)

2019. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Normálisnak nem nevezném, de különösebben furcsának sem. Gyakori jelenség, a háttérben sok minden állhat. Próbáld meg tiszteletben tartani, hogy ő most mire vágyik, és nem felidegesíteni a lelkes picsogásoddal, hanem csendben hozzá bújni és álomba ringatni. Csak egy ötlet.
2019. nov. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni.

Ha ilyen szinten nem tudtok megbeszélni dolgokat lehet hogy elbizonytalanodott az egész kapcsolatban.

2019. nov. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ilyenkor békén kell hagyni, nem piszkálom vagy ilyesmi. Ha baja van majd elmondja, csak rossz így látni.
2019. nov. 10. 23:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most jött rá mit vesz a nyakába az új vállalkozással, ház felújítással, stb. Azért ezek nem egyszerű dolgok így hirtelen.
2019. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!