Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsenek itt normális...

AbysmalChaos kérdése:

Miért nincsenek itt normális emberek?

Figyelt kérdés

Hajdú Biharban lakom de itt az emberek parasztok, akiket pedig látok az utcán csövesek hypebeastek,romák,

vagy 14 éves lányokat egy kiló festékkel. Osztálytársaimmal értelmes témáról nem lehet beszélni emellett homofób rosszindulatú emberek és szünetben tiktokot nyomják egész végig vagy valami sz.r magyar zenéről beszélnek; Missh, Meg az ilyen trash zenéket emellett itt a barátság nem olyan hogy a másik ember megbízik a másikban, egy erős kötelék van köztük, ellehet mondani minden gondolatod neki hanem kibeszélik egymást amikor nincsenek ott... miért van ez?? Én csak egy kedves barátra vágyom akivel megoszthatom gondjaim és lazulhatok vele bármikor :c 16 f



2019. nov. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem csak Hajdu Biharban van ez így. Szerintem az egész világon ez van. Mindenki a divatnak megfelelően viselkedik, öltözködik sminkelni magát stb kétszínű emberek mindenhol vannak
2019. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dabelj rájuk, egyből te leszel a falkavezér és arról beszélgettek, amiről csak akarsz
2019. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert fiatalok vagytok. Valószínűleg érettebb vagy a korodnál.


Én is így voltam, felnőttként már teljesen más életem van, találok barátokat.

2019. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzeld! Az osztálytársaid mindegyike PONTOSAN igy látja a többieket!!!!
2019. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. Dead meme

3. Köszi :)

4. És nincs kedvem vitatkozni de nincs igazad.

2019. nov. 8. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen kérdéseket látok, néha nagy boldogság önt el, mivel az én falumban (hivatalosan város, de elég kicsi) és iskolámban (legalábbis az osztályomban) nem ilyenek az emberek. Lehet velük értelmesen beszélni, kedvesek, segítőkészek. Sőt, még a tanárok is csak úgy haladnak tovább ha megbizonyosodtak, hogy mindenki érti.
2019. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!