Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én gondolom azt, hogy az...

Csak én gondolom azt, hogy az öngyilkossághoz valami földöntúli lelkierő és bátorság szükséges? Sokan mégis hogy tudják bevállalni?

Figyelt kérdés
Én depressziós vagyok, anyagilag totálisan kiszolgáltatott (nincs munkám), de el se tudom képzelni, hogy mi venne rá engem, hogy mondjuk felakasszam magamat. Nagyon tompa tudatállapot lenne szükséges ahhoz, hogy valaha erre vetemedjek, lehet emiatt az előkészületeket se tudnám megoldani (csomózás, fa keresése). Szerintem elképesztően bátor ember az aki belefog az élete megszüntetésébe. Nektek mi a véleményetek erről?
2019. nov. 12. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig csak az kell, hogy mentálisan nagyon rosszul érezd magad. Egyébként az akasztást szerintem én nem választanám, akármennyire lennék mélyponton, inkább lelőném/begyógyszerezném magam
2019. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vannak sokkal egyszerűbb és kifinomultabb módszerek egy kis átunna olvasással ..
2019. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tényleg erősnek kell lenni hozzá.


Engem konkrétan "halálba kergettek" azzal, hogy egész életemben semmi sem sikerült. A nyugdíjas rokonaimon pedig nem tudok segíteni anyagilag, mivel ugye magamon sem.

Élősködni nem fogok tovább rajtuk, nyomorogni vagy gazdag fickókon lógni szintén nem.


Na, ilyenkor lép életbe az, főleg, mivel csúnya is vagyok és a koromhoz képest "kevés", hogy nincs más megoldás. Ki kell lépni valahogy ebből a horrorból. Mert ez így végeláthatatlan.

2019. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak köztetek lányok is?
2019. nov. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!