Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A rossz embereknek miért...

A rossz embereknek miért sikerül könnyebben társat találniuk mint a jóknak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ti is olvastatok annak a nőnek a történetéről akit a katona élettársa agyba főbe vert.Föl is tett képeket arról a facebookra hogy hogy nézett ki az arca.Elég borzasztó látvány volt.Ilyenkor amikor ilyenekről olvasok,mindig eszembe jut hogy mennyi rendes,normális férfi van egyedül,akivel pont az a bajuk a nőknek,hogy jófiúk.Unalmasnak,tutyimutyinak,papucsnak tartják őket.Aztán jön egy vagány csávó akinek csak a nagy dumája van és a nők,persze nem mindegyik beléjük zúgnak.Itt is gondolom tetszett a nőnek,hogy katona,alezredes a csávó,egy igazi macsó,egy igazi férfi.Aztán mire rájönnek kivel is jöttek össze sokszor már késő lesz.Miért van ez így?A pszichopatáknak sikerül,a normálisak meg hoppon maradnak.
2019. nov. 12. 20:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy én az utóbbi időben tapasztalom, a jóság is ugyanolyan megjátszott dolog mint amikor valaki bunkó vagy nagyképű.


Akkor tekint valaki partnernek ha magadat adod, van véleményed és tudsz nemet mondani ha szükséges. Nem kell semminek lenni csak normális embernek.

2019. nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#9-es na meg gondolom az is tetszett a nőnek hogy van 6 gyereke és a férfi mégis összeáll vele.Azért az sem semmi,hogy a nő 6 gyereket nevel.Nekem egyébként felelőt
2019. nov. 12. 21:18
 13/23 A kérdező kommentje:
Felelőtlennek tűnik a nő.
2019. nov. 12. 21:18
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
Lassan kiderül, hogy a férfi volt az áldozat... :D
2019. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14-es nem a férfi volt az áldozat,így nem lehet senkivel elbánni ahogy azzal a nővel elbántak.Én sem vagyok már mai gyerek,ismerem ezt a nőtípust és ismerem az ilyen "nagymenőt
2019. nov. 12. 21:25
 16/23 anonim ***** válasza:
33%

“Ismerem ezt a nő típust”


Mennyire gusztustalan vagy te...


Mégis miért volt felelőtlen a nő? Mert elhitte, hogy ez a férfi olyan mint amilyennek mutatja magát és hogy 6 gyerek után is kellhet valakinek, hogy nőként tekintenek rá?!

2019. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16-os azzal hogy azt mondtam ismerem ezt a típust,azzal nem azt mondtam hogy rossz a nő.Felelőtlennek azért gondolom,meét itt Borsodban be mert vállalni 6 gyereket.
2019. nov. 12. 21:35
 18/23 A kérdező kommentje:
Tehát amikor azt írtam hogy ismerem ezt a nőtípust nem az aranyásó nőtípusra gondoltam,hanem a naiv,hiszékeny nőkre.
2019. nov. 12. 22:15
 19/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is ismerem azt a típust, ami te vagy, és nem véletlenül nincs társad.
2019. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
#19-es na és melyik típus vagyok én?:)
2019. nov. 12. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!