Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok, aki már most...

Csak én vagyok, aki már most tudja hogy a szilvesztert egyedül fogja tölteni?

Figyelt kérdés
Fiúk lányok ti hogy álltok ezzel? Hány évesek vagytok?

2019. nov. 12. 21:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Egyedül az túlzás, mert otthon leszek a családdal. Barátaim nincsenek.

23/F

2019. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hát, én a szüleimmel fogom tölteni, de marhára unom már, annyi az egész, hogy leülünk a nappaliba, meghallgatjuk a himnuszt + nézzük a tüzijátékot, koccintunk majd nem sokkal utána mindenki megy aludni. Amíg eljön az éjfél, mindenki kockul/olvas. Mit várjak ezen?


Egyébként vannak haverjaim/ismerőseim, de idegenekkel/ismerősökkel szilveszterezésben még sohasem volt részem.

19F

2019. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

úgy néz ki az egyetlen haveromat meghívta egy haverja akit én nem ismerek annyira, bepofátlankodni, meghívatni magamat pedig szánalmas és égő lenne szerintem. Azért remélem hátha másként alakul meg most kezdtem el 2 új társas hobbit szóval reménykedek hogy ott valakivel/kikkel megismerkedek összehaverkodok és lesz valami pezsgés-mozgás. Az anyámékkal való "klasszikus" TV-nézős szilvesztert én is el akarom kerülni messze.


Az oldalon lévő "összefogás", buli szervezés jó ötlet lenne, csakhát bennem is van egy kis félsz hogy nem látom, nem ismerem az itt válaszoló, kommentelő embereket. 1x próbáltam itt ismerkedni, találkoztunk is de teljesen más személyiségek voltunk így még a haverság sem jött össze. 22/f

2019. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

12-es és 17-es válaszoló vagyok.


Valószínűleg leginkább a karácsonyi előkészületek foglalkoztatnak Minden Kedves Fórumozót.


(Talán december 26. illetve 27.-től kezdődően megérkezik a szilveszterezési kedv is...)

2019. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Dec. 24-én ügyelek, 31-én meg kómás leszek ügyelet után. Ha fent bírok maradni, akkor meg tanulok a vizsgáimra... Ez a nap se más, mint az összes többi.
2019. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ha a bulizásra érted akkor igen.

Egyébként családdal de egyedül élek szóval éjfélkor egyedül leszek itthon.

2 évvel ezelőtt volt ilyen "átlagos ivós szilveszterem" most már annyira nem hiányzik az ilyesmi.

Idén is veszek rengetek tűzijátékot és rokonoknál elszórakozunk vele utána hazamegyek egy keveset hagyok éjfélre és ennyi nagy vonalakban :D

24/F

2019. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Van itt valaki Nyíregyháza vagy Debrecen környékéről? Ha igen társulhatnánk és elmehetnénk valami buliba! Írjatok privátot! :)

22/f

2019. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!