Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi az a gyászidő ami...

Mennyi az a gyászidő ami normálisnak mondható, ha szakít veled az akivel évekig voltál együtt?

Figyelt kérdés
Esetemben egy 3 éves (és első szerelemről) van szó. Lassan 2 éve már, hogy vége lett, mégis minden nap itt van a fejemben ez a lány. Mintha egy tumor lenne az agyamban ami nem engedné, hogy elfelejtsem őt egy fél óránál tovább. Szörnyűnek érzem így az életem, egy netto ocsmány szerencsétlenség vagyok és a kommunikációs képességeim is a nullával egyenlőek :(. Ezzel csak azt mondom, hogy esélytelen, hogy úgy lépjek tovább, hogy keressek egy másik lányt. Őszintén szólva nem is akarok, úgyis ugyanez lenne a vége. 22F
2019. nov. 17. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Akkor vergődj. Sírj és onanizálj. Mi itt biztosan nem fogunk győzködni, hogy légyszi haver, ne szenvedj.
2019. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez rajtam múlik, nekem pl 7 év után 1 perc "gyászidő" sem volt
2019. nov. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 év az már nem normális. Ha eldöntöd, hogy úgyse fogsz találni senkit, akkor nyilvánvalóan tényleg nem is fogsz, mert ellene dolgozol, ami teljesen értelmetlen. A csaj elment, a te életed viszont folytatódik, tehát meg kell erőltetned magad, és kinyílni új emberek felé, akik között 1-2 éven belül, akár heteken belül is fogsz találni olyat, aki minden tekintetben megfelel. Csak rajtad múlik. Nem kommunikációs képességgel fog akarni az a másik lány járni, hanem a te egyéniségeddel. Mindenkinek van olyan, akinek pont ő kell. Esetleg pszichológust igénybe vehetsz ehhez a folyamathoz, aki támogat.
2019. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy lett vége, ha én voltam gyökér akkor sokáig, ha a csaj ment más csávó ágyába akkor úgy vagyok vele, hogy mindegy, akár aznap mennék és embertelenkednék valami buliba.
2019. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

3 éves kapcsolatnál néhány hónap, esetleg ha első szerelem volt, akkor fél év.


2 év mindenképpen sok. Fiatal vagy, előtted az élet! Ismerkedj más lányokkal, már csak azért, hogy érezd: más nő is vonzónak tarthat téged, ill. más nőt is vonzónak érezhetsz rajta kívül. Bulizz a haverokkal, éld meg, hogy más öröm is van az életben azon kívül, amit az a lány nyújtott neked.

Ja, és magasról sz...d le azokat a gyakoris válaszolókat, akik itt pocskondiázni fognak téged! (Sajnos általában előjönnek, mint hiénák a dögszagra.)


Ui.: 46F vagyok, szintén voltam szerelmes, és szintén megszenvedtem minden szakítást, de mégis szívesen lennék újra fiatal, 22 éves. ;-)

2019. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ugy olvastam, hogy átlagosan egy ev kell ahhoz, hogy valaki iránt akit reg nem láttunk elmuljanak az eros érzelmek.

Valoban kissé sok ez a 2 ev, ne pazarold el olyanra aki elment, készülj fel valakire aki majd bejön az életedben. Sok sikert 🖤

2019. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kaninchen1971 válasza:
77%
Szerintem mindenki minél hamarabb keressen mást és ne rágódjon a múlton.Aki nem tud jól kommunikálni,az járjon szórakozni,beszélgessen emberekkel és idővel megtanulja. Olyan nincs,hogy ocsmány .Mindenki szerethető ,hacsak nem vagy büdös vagy rohadt fogú :-)
2019. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi volt az a tulajdonsága, amely miatt ennyire nem tudod elengedni? Külső vagy belső tulajdonság? Esetleg az összhang a kettő között?


Ő is ezt szeretné valójában, hogy csak rá gondolj kizárólag? Milyen módszer segítene azon, hogy túllépj rajta? Mi lesz így a jövőképeddel?

2019. dec. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Nyilvanvalóan akkor te voltál elhagyba. Megkockáztatom azt is, hogy ha ennyire kivagy, akkor te nagyon szeretted őt és minden tőled telhetőt megadtál neki, ő mégis félrek*rt, vagy elhagyott más miatt, vagy egyszerűen csak megunt és eldobott, mint egy koszos lábtörlőt.

Nos... Ha akkora idióta f*szkalap vagy te is, mint a férfiak 90%-a, hogy pont azután sírsz, akit inkább fejbe kéne rúgni, mintsem sajnálni, akkor azt tanácsolom, hogy sajnáld még azt a rib*ncot 40 évig es d*gölj meg egyedül, elutasítva az összes normális nőt az életed során. Te is csak egy vagy a sok idióta, hősszerelmes f*sz közül, akinek a legnagyobb rib*nc kell és emiatt képes egyedül lenni, míg a kis exrib*nc boldogan éli az eletét, a 3 év alatt valószínűleg már a 10. péniszt szopkodva. Te idióta...

2022. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! #2-nek üzenem, hogy te csinálod jól!
2022. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!