Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az igazság a szeretetért...

Mi az igazság a szeretetért meg kell dolgozni vagy az csak úgy jön?

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Engem egyszer szeretett egy lány. Itt ismertem meg.
2019. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem akár megdolgozol érte, akár nem, úgysem jön, vagy ha jön, úgyis cserben hagy. Jobb egyedül.
2019. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétféle szeretet van: az egyik amit mi érzünk a másik irányában és ami bennünket tölt el jó érzéssel. A másik, amit irántunk érez a másik és amit mi nem biztos, hogy megérzünk, legfeljebb hosszabb idő elteltével.
2019. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A viselkedésünk nagyban befolyásolja, hogy a többiek hogyan viszonyulnak hozzánk, tehát igen, meg kell dolgozni érte.
2019. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez már-már szinte filozófiai kérdés. Elvileg a szülői szeretetet feltétel nélkül kapja az ember. Még is vannak olyanok akik ezt nem kapták meg. De mégis csak a szülő-gyermek szeretete az viszonylag egyszerűbb és kézenfekvőbb dolog mint a másik fajtája. Szerintem azt is kaphatod feltétel nélkül és meg is dolgozhatsz érte, az is lehet, hogy ha mindent megtesz az ember érte a másikban akkor is elhalványul egy idő után. Nem hiszem, hogy ezt a kérdést ilyen egyszerűen meg lehetne válaszolni mivel ez minden ember esetében más és másképp alakul.
2019. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!