Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A suliban nagyon csendes...

A suliban nagyon csendes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban csendes vagyok és ezért nem beszélnek velem. Szoktam Látni néhány oszt.társamon hogy már idegesíti őket az,hogy meg se szólalok. Ilyenkor egy kicsit énis felhúzom magam hogy ők jobban tudják hogyan kell élni meg hogy ők az osztály bohócai. Órán volt egy feladat,lekellett írni ki milyen. Az egész osztály szerénynek,lassúfelfogásúnak,nem túl bőbeszédűnek nevezett. Én nem vagyok érzékeny. Ők eggyáltalán nem ismernek igazán szerintem,pedig 7 éve vagyunk osztálytársak. Ez most remélem nem fog nagyképűségnek hangzani,de én jófej,kedves,néha káromkodok.Mint mondtam,néhány barátom ezt látja bennem.


Tippeket kérnék hogy most hogyan tovább??

Előre is köszi

(14 éves fiú vagyok,7.-es)



2015. nov. 11. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Mi a probléma?

Csendes vagy és lassú felfogásúnak hisznek. >,<

Nekik nincs felfogásuk sem ha ezt hiszik.

Ha mindenki retard, miért akarsz velük beszélni?

Ne idegesítsd fel amgad mert mások ok nélkül idegesek.

Ne változtas ssemmin se, nem írtál semmiféle problémát saját magad felidegesítését leszámítva.

2015. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy, jövőre úgyis sulit fogsz váltani gondolom.
2015. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Tarts meg a jó szokásod.


"...ők jobban tudják hogyan kell élni meg hogy ők az osztály bohócai."

A klasszikus bohóc másokat megnevettet, de maga általában szomorú. Mert az a dolga, hogy azt tegye, ami másokat felvidít, és ez gyakran a saját ügyetlensége, szánalmassága.


"Mint mondtam,néhány barátom ezt látja bennem."

Ez elég. Hét és fél milliárd embernek nem lehet megfelelni, és igazából csak egynek érdemes: magadnak.

2015. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igyál két sört suli előtt.
2015. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. nov. 14. 15:25
 6/6 anonim válasza:
Keress rá a neten, hogy mit tehetnél :D.
2018. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!