Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék ebből kikerülni?

Hogyan tudnék ebből kikerülni?

Figyelt kérdés

Igazából mindenem megvan egy dolgon kívül, ami a szerelem. Egyszerűen már nem tudok boldog lenni, persze amikor másokkal elmegyek valahova vagy társaságban vagyok akkor elvagyok, de itthon mint valami depressziós. Semmihez nincs kedvem és volt amikor beszéltem egy-egy fiúval és akkor emlékszem jól voltam. Nemrég nagyon bejött egy srác de mivel ő nem lép, csak néha válaszol pár snapemre megpróbáltam elfelejteni, ami többnyire sikerült, mert már nem gondolok rá annyit, de mégis gondolok még rá és arra, hogy mennyire jó lenne ha minden nap írna, beszélgetnénk stb. Tudom a szerelem nem fog csettintésre jönni, ezért kérek tanácsot itt, hogy hátha van valami ami legalább enyhíti ezt a dolgot, talán az is segíthet ha leirjatok miért nem érdemes a szerelme rágódnom meg ilyenek. Még sohasem volt barátom, de már nagyon vágyom rá

És ez ilyen nagyon nagy összevisszaság de már fogalmazni sem tudok és megint a sírás keringet

16L


2019. nov. 30. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Utálom ezt a világot, hogy 16 évesen valaki azért depizik, mert nincs pasija. Komolyan nem tudod magad elfoglalni valamivel, amit szeretsz?

Ebben a kategóriában vannak tényleg nagyon szerencsétlen emberek is, szóval ezzel, hogy "Igazából mindenem megvan egy dolgon kívül, ami a szerelem.

2019. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elkuldte picit korabban...szoval ezzel hogy "Igazából mindenem megvan egy dolgon kívül, ami a szerelem." egyutterzest se varj itt.
2019. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban én is nagyon vártam már rá, de jó pár évvel később (21 éves koromban) talált rám a szerelem. Azért nem érdemes, mert az nem jó ha emiatt gyötröd magad, találj valami elfoglaltságot, és ha van lehetőség, ismerkedjél, nem utolsó sorban tanuljál. Esetleg írd le a gondolataid egy naplóba, az sokat segít a feszültség levezetésében. Sajnos sok tanácsot nem lehet adni szerintem, várj türelemmel. Előbb utóbb lesz barátod, ne aggódj.
2019. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ponthogy amiatt írtam le hogy még van mindenem hogy senki ne sajnaljon

Nem tehetek arról hogy szeretném én is megtapasztalni azt az érzést, azt a boldogságot amit akkor él át az ember

Sportolok ami egy ideig kikapcsolás, és persze tanulok is de ezeket sem csinalhatom 0-24ben és igenis feljonnek a rossz érzések, hisz mindenhol a szerelmet látom

2019. dec. 2. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak fiúba.. Várom hogy valaki akivel elvagyok majd megszeret, de sajnos semmi.. Egyszerűen nem találom meg, és igy nem látom az élet értelmét se. Mondjuk egyéb okok miatt is rosszul vagyok, de ha megint lenne egy lány az életembe, akkor ölelgetném szeretném, és az életkedv máris meglenne. De ezt nem sokan érthetik meg...

18f

2019. dec. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, látod itt is egyből izeltek hogy jajj ez legyen a legnagyobb gondom de ez tényleg egy olyan dolog ami boldogságot hoz az életbe és motivációt egyes dolgokhoz

És fáj hogy még a kis 12 évesek jóval hamarabb megtapasztalhatjak ezt mint én akinek 16 évesen még nem volt semmi

2019. dec. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!