Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol lehet ismerkedni szerintetek?

Hol lehet ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig is visszahúzódó voltam mai napig introvertált személyiség. Sosem voltak haverjaim se barátnőm. Nagyon rossz bárhová is egyedül menni már mivel 27 éves vagyok és nincs kivel megosztanom semmit. Egyedül megyek moziba meg mindenhova vagy a szüleimmel de ők már nem fiatalok és nem mindig jönnek. Tehát jó lenne valakivel elmenni túrázni vagy eseményekre menni akármi de nem tudok hol ismerkedni. Bulikba nem járok mert nem szeretem az ilyeneket meg nem iszok. Itthoni munkám tehát emberek közé sem megyek nagyon több éve nem beszélgetek szinte senkivel. Nagyon rossz ez így és tényleg nem tudom hol lehetne akár barátnőt szerezni ha haverokat már nem is tudok mert félek így közösségben lenni de ha van mellettem valaki már jó ezért lenne nekem jó barátnő csak nem tudok szerezni. Sajnos anetes társkeresők nem az igaziak meg sokszor nem is írnak vissza a lányok élőben meg szinte mindenki foglalt tehát nincs ötletem de egyre rosszabb mert lassan ha betöltöm a 30-at és tükörbe nézek hogy se barátnő nem volt se fiatalkor akkor felesleges élni.

27/f


2019. dec. 14. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám.
2019. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Erre a kérdésre általában ilyen "mindenhol vagy sehol" féle válaszokat szoktak adni, de konkrét választ még nem nagyon láttam erre a már több százszor feltett kérdésre, de azért érdemes körbenézned a többi között, hátha találsz valami hasznosat.
2019. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Az embereknek már nem fontos a barátság, csak felületes kapcsolatok alakulnak ki, én legalábbis ezt tapasztalom.
2019. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
#3 Én úgy látom, hogy gyakran azoknak fontosabb a barátság, akik nehezebben tudnak barátkozni (mint a kérdező), akik meg nyitottabbak és tele vannak haverokkal, n análuk meg gyakran tényleg nagyon felületesek a kapcsolatok (tisztelet a kivételnek).
2019. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy csomó túra csoport van szervezett kirándulásokkal amire bárki mehet. Facebookon találhatsz ilyet. Van egy csomó hobbikra szakosodott csoport is, vallási közösségek..stb... keress rá mi érdekel és járj el szervezett programokra.
2019. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban jártam

- atlétikázni

- kung-fuzni

- kosarazni


Ezeken a helyeken lehetett ismerkedni. Példának okáért, kung-fu edzésen egy lány majdnem kiverte a fogsorom, ennek okán jó barátok lettünk. Kosáredzésen pedig egy mosolygós lány jött oda hozzám többször is beszélgetni.

Egy ismerősöm tollasegyesületbe jár, a jelenlegi párjával ott ismerkedett meg. Egy időben görkoriztam, ott meg alap, hogy minden szembejövő korissal, deszkással lespanolsz. Több embert is így ismertem meg, a 15 éves lánytól kezdve a 45 éves műszakvezetőig.


A sportközösségekben, hobbiközösségekben már eleve adott egy közös érdeklődés, a néhányadik találkozás után már eleve kialakul egy minimális ismertség, tehát nem a semmiből bukkansz elő, mint ha például az utcán vagy a buszon próbálnál leszólítani lányokat.

2019. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Bárcsak nő lennél... mintha magamrol irtam volna en is 27f vagyok. Minden vagyonom odaadnám egy nőért aki nem bulizós nem éjszakázik stb. Csak azért csúnya ne legyen.
2019. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!