Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos lányok miért nem...

A magányos lányok miért nem akarnak ismerkedni? Nem ez lenne a cél az önsajnáltatás helyett?

Figyelt kérdés
Csak a szájuk (kezük) jár. Leírják mennyire rossz így, barátok és kapcsolat nélkül, de egy választ nem tudnak kipréselni magukból, mikor valaki meg akarja ismerni őket.

2019. szept. 25. 17:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%
Én pl. azért nem ismerkedek, mert az összes ember sz.rházi, azokkal meg minek?
2019. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%
Azokkal akikkel ismerkedési szándékkal beszélek, 99%-ban pár napon belül, a maradél 1%-al 1 éven belül elhal a kapcsolat. Ellenben akivel nem ismerkedési szándékkal kezdtem el beszélni, évek óta jóba vagyok.
2019. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem arról van szó, hogy nem akarnak ismerkedni, csak nem veled akarnak.


Én férfiként is egyedül érzem magam sokszor, ettől még nem megyek oda haverkodni minden lúzerhez és vannak azok az emberek akiket messziről kerülök, hiába lehetnének a barátaim.

2019. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%

Ugye? Én ilyen vagyok srácba, ha nehezemre is esik de az ilyen lányokra ráírok, és soha nem írnak vissza! Ha valakit már érdekel akkor máris nem kell a törődés és a szeretet igaz? De tudnám hogy akkor minek írja ki? próbálok nyitott lenni ami nekem nem olyan könnyű, de hát az ilyen lányokba is csak csalódok, az önsajnáltatást megértem, nagyon is, de ha valaki foglalkozna vele és szeretné megismerni, akkor miért nem ír vissza? :(

18f

2019. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
Hát neked én se írnék vissza....
2019. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
24%

Tehát, nem írnátok vissza valakinek, mert esetleg hozzá hasonló embert keres, vagy éppen nem egy topmodellt, ezért már vissza sem írnátok neki? Hát ez szuper! 2019..

4-es voltam .. :D

2019. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Én szeretnék ismerkedni, csak hát sok körülmény befolyásolja.
2019. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%

7-es, milyen körülmény? Én tegnap írtam rá vagy 2 lányra megint, mégsem kaptam választ. Egy sziából és egy kedves üzenetről máris az esik le hogy mekkora bunkók vagyunk? Vagy nem vagyunk elég macsók nektek? Ejnye, rohadtam volna meg mikor olyan bunkó lettem hogy rámertem írni egy lányra, aki visszafogottabb aranyosabb fajta, amivel kb az "ideálom".. :D

(4es)

2019. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
72%

Én szívesen ismerkedek, csak sajnos sok a bolond a neten.


Mondjuk a barátnőim miatt magányos se vagyok.


18/L

2019. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%

Csak annak az egy rinyagépnek nem írnék vissza, mert amit leművelt eddig is, az már feszegeti az ijesztő és durván lehúzó határát.

De mivel én nagyon jól el vagyok egyedül is, így egyébként se ismerkednék. Kifejezetten és célzottan semmiképp.

Beszélgetni kötetlenül teljesen más dolog, és abból sokkal tartósabb kapcsolatok tudnak kialakulni, mintha valaki rágörcsölne az ismerkedniszeretnék témára. A természetesség sokkal jobb, és nem lesz olyan érzete tőle a másik félnek se, hogy csak azért állnak vele szóba, mert 2 lyuk van a lába között. Csak mondom.

De nem várom el, hogy meg is értsétek. :D

2019. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!