Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan akinek a...

Van itt még olyan akinek a szenteste ugyanolyan este lesz mint a többi? Ugyanazt fogja csinálni, Ugyanazt fog enni mint máskor?

Figyelt kérdés
Nekem a szenteste ugyanolyan lesz mint a többi este.Álmodozom a lányról aki nem jött össze velem,párizsis zsömlét eszek,hozzá csapvizet iszom majd,utána sétálok az utcákon egymagamban.Tehát az a nap is olyan lesz mint a többi.Karácsonyfám nem lesz,este tízkor lefekszem aludni,reggel 5-re beállítom az ébresztőt és 25-én reggel indulok dolgozni ugyanúgy mintha hétköznap lenne.
2019. dec. 17. 23:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy töltött káposzta nekem is lesz itthon,Csak éppen konzervben:)
2019. dec. 17. 23:58
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Talán ha tennél azért, hogy ne ugyan úgy teljen... Még 24.-én se késő fenyőt venni, díszítsd fel, csinálj egy jó kaját, menj el a családodhoz.
2019. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Otthon maradunk, délelött persze mindenki dolgozik. Este pizsiben fekszünk, tévézünk, lesz hal, hús, sütemény meg üdítők. Küldtünk képeslapot egymásnak a rokonokkal de nálunk nem szokás nyalni falni egymást, sülve főve együttlenni. Karácsonykor is ugyanolyan távolságot tartunk a rokonsággal, mint egész évben.

Sokaknak az a karácsony, hogy kirittyentik magukat, aztán végigmennek a rokonságon, puszi puszi, nyali fali, hát nálunk nem. Mi munka után jól bekajálunk, lefekszünk a tévé elé, mindenki szépen a saját szobájába, egyedül!!! És kivégzek a 3 napos ünnep alatt vagy 10 vígjátékot.

20/F

2019. dec. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is minden ugyanolyan lesz.
2019. dec. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Biztos jó érzés itt sajnáltatni magad.
2019. dec. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod fosztani magad a karácsonytól, csak rajta. Szólok előre, hogy már másnap reggel nagyon fogod bánni, és egy évig nem lehet pótolni a dolgot.
2019. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehéz az élet...
2019. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még ha magányos is lennék varázsolnek egy kis karácsonyi hangulatot magamnak.. ha jól érzed magad egyedül,majd jönni fog a társ is egyszer.

Emlékszem pár éve kari előtt csalt meg a mostmár exem.. szar volt de uyg voltam vele ne rontsa el az ünnepeket.

Készítettem fincsi kaját, kibontottam egy üveg vörösbort, meggyújtottam egy csomó gyertyát és karácsonyi műsorokat néztem. Mr.Bean karácsonya,Hogy ne éld az életed című vígjáték karácsonyi kiadása. Stb. Aztán átmentem szülőkhöz is másnap,nem voltam teljesen egyedül,de tuti vettem volna magamnak egy kis fenyőt is vagy legalább fenyő ágakat feldíszíteni. Persze sokféle ember van.. én világ életemben feltaláltam magam egyedül is és mindig kitaláltam valamit.. pl olyasmit amire egész évben nem volt időm... Ne siránkozz, találd fel magad valamivel próbáld meg magad jól érezni . Választhatsz: egyedül siránkozol és szarul érzed magad vagy egyedül ugyan,de megpróbálod kihozni a maximumot az egyedüllétből.. nem veszítesz semmit,csak nyersz ha az utóbbit választod..

2019. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanolyan lesz, nem tartjuk a Karácsonyt, mert csak névleg keresztény ünnep. Nem is bánom, mert spontán szeretek ajándékozni, nem előre megírt dátumra.
2019. dec. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!