Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim, hogyan tovabb?

Nincs senkim, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

A szuleimmel nem jo a kapcsolatom, apam narcisztikus, anyam mar bekattant tole. Nagyobb tesomnak mar csaladja van. Ocsem egesz nap csak gepezik. Nekem nincsenek barataim, edzesen sincs komolyabb kapcsolatom senkivel, suliban is csak par ember van, akivel beszelgetek. De ok sem igazi baratok, sulin kivul nem beszelunk. A tanaraimmal is olyan semmilyen a kapcsolatom.

Szoval lenyegeben tengetem a napjaimat igy egyedul es ez igy eleg rossz.

Mit csinaljak? En probaltam baratkozni, mindenkivel nyitott vagyok, de valahogy senki sem vevo ram:( Egyedul meg nem nagyon tudok eljarni sehova, ahol lehetne ismerkedni.


2019. dec. 20. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ugye most nem azt várod hogy a szádba rágjuk a nyilvánvalót?
2019. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat ugy tunik, nekem nem olyan nyilvanvalo, mert nem tudom mire celzol.
2019. dec. 20. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

"Próbáltam barátkozni" Helyes, nagyon jól csináltad, csak még tovább kell próbálni.

De nem görcsösen, hanem lazán.

2019. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem se, nyugi kérdező :)


először fogalmazd meg, mit akarsz, milyen legyen az életed, ezt csak te tudod kitalálni, mi nem.

utána irj ki egy kérdést, célszerü lenne nemme, korral, körülbelüli lakhelyeddel, és érdeklődési körrel, amihez barátokat vagy párt keresnél

Igy van esélyed, hogy akár neten megismerj embereket, akár tippeket kapj, hogy a közeledben hova járhatnál, vagy mit csinálhatnál.


És még azt érdemes volna megmagyaráznod, hogy miért nem tudsz egyedül eljárni sehová, mert ez szokatlan, bár előfordul

2019. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiatalabb testvéreddel szerintem még változni fog a kapcsolatod ha felnőttök. Az idősebbel is, pár év múlva már több közös témátok lesz.

A barátok szerzésében én sem voltam jó, de én nem azért mint te, hanem mert nagyon félénk voltam. ÁLtalános iskolai osztálytársammal csináltuk programokat, plusz egy edzőtársammal. Apámmal nem volt közös témánk alkoholizmusa miatt. Ehhez képest elég jól alakultak a dolgaim. Valakivel biztos egy hullámhossz fogsz kerülni ha próbálkozol. De ha lesz barátnőd/barátod is akinek lesznek barátai egyértelműen több embert fogsz ismerni. Dolgozni fogsz, új kollégák, exkollegák, valakivel biztos ki fog alakulni jó kapcsolatod.

2019. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Keress közösséget érdeklődési köröd szerint.

Menj el rendezvényekre.


Ha segíthetek, írj!

2019. dec. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!