Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül vagyok, senkim sincs,...

Egyedül vagyok, senkim sincs, hogy tovább?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok. .Barátaim nincsenek.soha nem értettem h miért...Itt az egész nyár és itthon kell üljek...Nincs kedvem már lélegezni sem....A sportok se kötnek le...az olvasás se...Koncertre mennék,de egyedül oda is szar.
2011. jún. 20. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinálni?
2011. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha lennének barátaim,vagy legalább csak egy,igazi barát, akkor átmennénk egymáshoz,már az is tökéletes lenne.Egy mozi,egy cukrászda, egy kávézó, egy bowling,egy karaoke, egy rock koncert,még a diszkóba is benne lennék...De így hogy? nagyon rossz sulim volt, most megyek szept-től újba,viszont addig mit csinálok egyedül? ... Legalább 1 valaki lenne akivel lehetnék..Áh...semmiértelmeazéletnek..Nem értem mi a baj velem...
2011. jún. 20. 12:09
 3/16 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi baj veled, van hogy az élete így alakul egy embernek. ezzel most nem segítettem, tudom. de ez van. majd jön a suli és remélhetőleg a barátok. pl elmehetnél valami nyári táborba. ott lehet ismerkedni.
2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
* - veled :)
2011. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Megtudhatom hol laksz?


Igazából találnod kéne valamit ami érdekel. Valami szakkör. Hogy tudj ismerkedni.

2011. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jah, és vállalhatnál diákmunkát! valami csoportos melót. legalább hasznosítod is magad a nyáron, nem csak "létezel". és ott is tudsz ismerkedni.
2011. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
15 évesen nehezen lehet bekerülni akármelyik diákszövetkeezetbe munka végett, inkább 16, de egyébként Budapesten lakok elég forgalmas helyen...Esetleg valakinek nincs kedve ismerkedni?.
2011. jún. 20. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:

12:18-as vagyok.


Ááá nem igaz. Közelebb is lakhatnál... :D Én nagykőrösi lány vagyok. 16 éves.

2011. jún. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de kár :( azért örülök h valaki "próbálkozott"
2011. jún. 20. 12:55
 10/16 anonim ***** válasza:

szia! én is hasonló helyzetben vagyok mint de csak kicsit idősebb.

barátaim vannak kevés de nem járunk annyira össze:(

netes barátaim vannak:) lehet gáz...de 1-2 rendes barátot barátnőt lehet találni akivel megoszthatod a problémáid gondjaid vagy csak beszélgettek, csak sok időt vesz el :/

én pl szeretek egyedül lenni de hosszú távon nem jó, filmezni szoktam kirándulni biciklizni, sétálni nagyokat, gondolkodni, álmodozni...vagy kezdj el nyelvet tanulni, tesóddal meg menj el bowlingra ide oda:) vagy uncsitesóiddal ha jó a kapcsolatod, ezt tudom javasolni

2011. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!