Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jó ötlet ráírni facebookon...

Jó ötlet ráírni facebookon olyan lányokra akikkel már 10-15 éve nem beszéltem?

Figyelt kérdés
Magányos vagyok.Arra gondoltam felvenném a kapcsolatot olyan lányokkal,akikkel 10 meg 15 éve együtt dolgoztam de más munkahelyre kerültek vagy én kerültem más munkahelyekre.De ők inkább már nők,nem is lányok.Abban reménykedem,hátha az egyikőjük szingli és örülni fog ha ráírok.Azért 10 évvel ezelőtti lányokra,nőkre akarok ráírni mert 10 éve ismertem meg utoljára lányokat.Az elmúlt 10 évben nem voltak női munkatársaim,csak férfiak.Még a szomszéd lakásban sem laknak nők,csak férfiak.A boltba ahová járok ott is férfiak dolgoznak.Jó lenne már nőkkel is beszélgetni.
2019. dec. 23. 19:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
A semmin kívül mit veszíthetsz?
2019. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1-es nem lesz nekik furcsa hogy 15 év után egyszer csak ràjuk írok?
2019. dec. 23. 19:50
 3/27 anonim ***** válasza:
17%

Hasonló a helyzetem, csak 5 éves..

Rájuk írtam és Letöröltek, letiltottak. Elolvasták aztán válaszra sem méltattak. De ha véletlen összefutunk valahol megy a jópofizás ezerrel.


Ne írj senkinek. Csalódástól kiméled meg magad

2019. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Próba szerencse ☺️
2019. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3-as az tényleg bunkóság hogy letöröl,meg letilt és ha találkoztok még bocsánatot sem kér hanem jópofizik.Sok bunkó ember van ezt mindenki tudja.
2019. dec. 23. 19:59
 6/27 anonim ***** válasza:

Veszíteni nem tudsz semmit, de akivel 15 éven át nem kerestük egymást, az nem fog érdekelni most sem.

L

2019. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#6-os L tehát azt mondod nincs értelme rájuk írni?
2019. dec. 23. 20:12
 8/27 anonim ***** válasza:

Mondom, megpróbálhatod, hátha, de szerintem nincs sok.

L

2019. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindig jó ha van valamilyen felületes ok, ami miatt ráírsz.


Pl.: Megjelöli, hogy ott lesz egy eseményen facebookon és ráírsz, hogy láttad és te is ott leszel és elkezdtek beszélgetni, majd elhívod hogy ha már ő is megy menjetek együtt. (ha barátokkal megy, akkor meg ne próbáld elhívni, de ez már elég egy beszélgetsé indításra.)


Vagy akármi más dolog lehet, csak az a legjobb ha van valamilyen felületes ok, ami miatt nem lesz annyira furcsa hogy ráírsz.


Ha nem sikerül, akkor nem azért nem fog, mert béna okkal írtál rá vagy furcsának találja a szituációt. Ha bejösz neki és úgy van vele, hogy már 10-15 éve is tetszettél neki és kicsit mindig fájt a szíve, hogy nem közeledtél, akkor mindegy hogy írsz rá jól fogsz kijönni.


Viszont ellenkező esetben, ha a kialakított képe róla nem rózsás és abban a pár üzenetváltásban nem győzöd meg, hogy te már pedig teljesen más ember vagy, akkor nem működik.


Próba szerencse. Nem a hibáinkat bánjuk meg az életünkben, hanem azokat a dolgokat amiket meg sem próbáltunk, de sükerülhettek volna.

2019. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#8-as L te hogyan reagálnál ha egy olyan osztály vagy munkatársad rádírna,akivel 10 éve nem is beszéltél?
2019. dec. 23. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!