Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én hol tudnék barátnőt találni?

Én hol tudnék barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Még sosem volt, és barátaim sincsenek régebben voltak de nem igazi barátok.

A lányok meg semmibe vesznek engem. Nagyon rossz ennyire egyedül lenni. Néha irigylem azokat akiket sokan vesznek körbe, mert ők nem tudják milyen rossz egyedül lenni úgy hogy én akarok magam mellé 1-2 embert de nem találok egyet sem akivel hasonlóak lennék. Barátnőt sem találok, megbízhatatlanok, és felszínesek. Hiba közeledek feléjük normálisan, elutasítanak, de azt sunyin, hogy nem írnak és nem akarnak talákozni többet, és nem pedig megmondják élőben hogy nem.


2019. dec. 24. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Leginkább sehogy, ha a lányok mind megbízhatatlanok és felszínesek.

Ne azért akarj párkapcsolatot, mert irigykedsz másokra, hanem mert megismersz valakit, akivel kölcsönösen szeretnél többet ennél.

Abban pedig nincs sunyiság, ha nem mennek el veled találkozni csak azért, hogy megmondják, nem szeretnének többet találkozni.

L

2019. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy megbizhatatlanok es felszinesek csak kifogas arra, hogy miert nem jon ossze neked. Ezzel probalod vigasztalni magad, mikozben egy kupac szerencsetlenseg vagy.
2019. dec. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs és nem is nagyon volt, legalábbis én azt amim volt nem hívnám annak, valahogy én sem tudom hol lehetne találkozni valakivel aki érdekes és jó társaság, ilyen bulikban nem nagyon pedig már vágyom egy barátnőre és annyira jó lenne akár ünneppekkor meg amúgy is szeretetben eggyütt lenni. 19/f
2019. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hiba közeledek feléjük normálisan, elutasítanak, de azt sunyin, hogy nem írnak és nem akarnak talákozni többet, és nem pedig megmondják élőben hogy nem."


Ez inkább azt mutatja hogy nem vagy jó férfi semmilyen értelemben sem.


1. Nyiss a világ felé, azaz járj el helyekre, ismerkedj a neten ... addj meg minden esélyt az ismerkedésnek.


2. Fejleszd önmagad. Ne önfejlesztő könyveket olvass, hanem sportolj, beszélj minél több emberrel és fejleszd a karriered.


Ha jó fogás lennél egy nőnek, már lenne vagy lett volna barátnőd.

2019. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint a sablonos nőimádó válaszok. Igenis vannak felszínes és sunyi lánykák. És nagyon is tudnak undorítóan viselkedni. Ez a hülye önfejlesztés, meg röhej. :D Még jó, hogy kellek a csajoknak egy valag pénzzel meg kigyúrt külsővel. De ezektől nem én változtam meg. És nem is engem fog szeretni az a nő.
2019. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!