Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire lehet nehéz olyan...

Mennyire lehet nehéz olyan barátnőt találni akin nincs tetoválás?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kritérium, de nem szeretném hogy a barátnőmnek tetoválása legyen. Nem nagyon vannak konkrét elvárásaim, de most is láttam egy nagyon szép lányt és tele volt tetoválással. Nyilván nem ez az egyetlen feltétel, ezért is olyan nehéz ilyen lányt találni, de ez elkeserítő, hogy már egy ilyen apróság is ennyire ritka. Sajnos mert ugye a tetoválás egy életre szól.

Nektek mik a tapasztalatok, nagyon kevés az ilyen mi?


2019. júl. 5. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben senkinek nincs.
2019. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Mi bajod a tetoválásokkal?

Szoktam látni embereket tetoválás nélkül, de sokaknak van.

Nekem is. Igen, egy életre szól. Ezt a két képet pontosan ezért is varrattam fel: hogy egy életen át emlékeztessenek valamire, ami számomra mindennél fontosabb. Ha tükörbe nézek, arcon vágjanak amikor arra van szükségem.

Persze az ilyen mindenféle divat-tetkó tényleg olyan... eh, oké és ezt most minek is...? Ebben egyet tudok érteni.

2019. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért a többségnek nincs tetoválása, szóval nem lehetetlen. ;)
2019. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nekem nincs ki se bírnám ezzel a vacak fájdalom küszöbbel
2019. júl. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol elsz, de Magyarorszagon az emberek tobbsegenek nincs tetovalasa, vagy ha van, az is egy kis valami, ami nem hinnem, hogy sok vizet zavarna barkinel is. Nekem pont a tetovalt lanyok jonnek be (nem, divattetkosok es normik, ti nem szamitotok annak), de nehez jol kifogni oket sajna.
2019. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy a legtöbbön nem is látszik. Én se arról beszélek, hogy bármerre nézek látom, hogy tetováltak.

De igen, nekem egy kis ici pici tetoválás is sok vizet zavar.

2019. júl. 5. 23:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány, nő ismerősömnek (nekem sincs) sincs tetkója, pedig sok embert ismerek, szóval nem nehéz.

Azt viszont nem értem, hogy egy icipici tetkó, pl a fül mögött vagy a bokánál miért zavaró. Vannak nyilván csúnya tetkók, de nagyon soknak fontos jelentése van az illető számára.

2019. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha egyszer igazán szerelmes leszel egy kis tetkó nem fog zavarni. De még egy kicsit nagyobb se ;)


Egyébként nekem sincsen. De szeretnék majd. Pl a gyerekeim (ha majd lesznek :D) neve és születése picivel az oldalamra vagy mell alá/mellé. Nem is tudom h magyarázzam el pontosan hova .


Tehát elrejthető helyen,nem úgy h "orrbavágjon" bárkit is a látványa, de én tudjam h ott van. Illetve fontos h jelentsen vmit.


Illetve a férjem ugyanígy volt vele mint te. Na jó, talán ennyire nem zavarta,de nem is magyon rajongott értük. Mára az sem zavarná ha több lenne vagy nagyobb.


De mint írták előttem, még mindig többen vannak akiknek nincs és nem is akarnak.


Bár nem értem miért zavar egy jól átgondolt, ízléses valami jelentéssel bíró apró tetoválás. Dehát kinek a pap, kinek a papné :)

2019. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van. Engem is zavar, mert a páváskodás , akaratgyengeség és ész nélküli divatmajmolásrol árulkodik.
2019. júl. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyen.
2019. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!