Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerethetek valakit akivel...

Szerethetek valakit akivel csak az interneten szoktam beszélgetni, személyesen még nem találkoztam vele?

Figyelt kérdés
Néhány napja beszélgetek egy lánnyal.De nem személyesen.Mégis levett a lábamról.Úgy érzem hogy ő az igazi számomra hogy megtaláltam benne az igazit.
2019. márc. 22. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, érezheted. De a netes ismerkedés csalóka. Könnyen csalódhatsz ha találkoztok.
2019. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az interneten bárhogyan mutathatjuk saját magunkat,így könnyebben csalódunk,át is verhetnek könnyebben. Ezért kell élőben ismerkedni.
2019. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Más az érdeklődési körünk de úgy érzem hogy ő a hozzám illő lány.Azt hiszem megtaláltam akit keresek.Mostmár csak az a kérdés hogy ő mit gondol erről,mit érez,lehet hogy én csak szimpatikus vagyok neki de semmi több.Én biztos vagyok benne hogy ő a hozzám való lány.
2019. márc. 22. 16:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác akivel kb 1 évig neten cseteltünk pár éve. A személyes találkozón hatalmas csalódás volt, nagyon idegesített ahogy viselkedett és külsőre sem olyan volt, mint vártam (bár itt hozzá kell tenni, hogy hazudott a magasságàròl, ami nem volt korrekt).

A páromat is neten ismertem meg, vele ugyanolyan jól kijottem személyesen az első randin, mint cseten. Lutri szerintem, érdemes találkozni és akkor kiderul.

2019. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem. Belezúgtál egy részébe a személyiségének, de találkoznotok kell, hogy valós szerelem alakuljon ki.
2019. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert sok mindent csak beleképzelsz. Semmi se pótolja azt, ha vkit élőben látsz, a mozdulatait, viselkedését, kisugárzását.
2019. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerelmet érzek iránta,rajongást.Pont hozzám illik.Találkoznom kell vele.Remélem benne lesz hogy találkozzunk.
2019. márc. 22. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedvelés lehet, de fontos kiemelni, hogy mivel elég sok téren nem ismered, nem láttad még, ezért a hiányzó részeket az emberi agy ilyenkor elképzelt jó tulajdonságokkal pótolja. Vagyis egyenlőre inkább csak egy illúzió, amit kedvelsz.

Hívd el személyes találkozóra, aztán ott kiderül hogy ott meg lesz-e kölcsönösen a dolog.

Olyan meg hogy igazi, oylan nincs, azt felejtsd el. Ha mondjuk összeismerkednél 1000 különböző lánnyal akkor több olyan is lenne, akiket másképpen, de hasonlóan kedvelnél.

2019. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen el fogom hívni randira.Abban bízok,hogy a személyes találkozás csak meg fog erősíteni abban,hogy ő a nekem való lány.
2019. márc. 22. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi ujsag azota? Talalkoztatok?
2019. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!