Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Szerethetek valakit akivel csak az interneten szoktam beszélgetni, személyesen még nem találkoztam vele?

Néhány napja beszélgetek egy lánnyal.De nem személyesen.Mégis levett a lábamról.Úgy érzem hogy ő az igazi számomra hogy megtaláltam benne az igazit.

márc. 22. 15:56  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, érezheted. De a netes ismerkedés csalóka. Könnyen csalódhatsz ha találkoztok.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 22. 15:59 Privát üzenet
Az interneten bárhogyan mutathatjuk saját magunkat,így könnyebben csalódunk,át is verhetnek könnyebben. Ezért kell élőben ismerkedni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont márc. 22. 16:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Más az érdeklődési körünk de úgy érzem hogy ő a hozzám illő lány.Azt hiszem megtaláltam akit keresek.Mostmár csak az a kérdés hogy ő mit gondol erről,mit érez,lehet hogy én csak szimpatikus vagyok neki de semmi több.Én biztos vagyok benne hogy ő a hozzám való lány.

# 3/9Időpont márc. 22. 16:04 Privát üzenet

Volt egy srác akivel kb 1 évig neten cseteltünk pár éve. A személyes találkozón hatalmas csalódás volt, nagyon idegesített ahogy viselkedett és külsőre sem olyan volt, mint vártam (bár itt hozzá kell tenni, hogy hazudott a magasságàròl, ami nem volt korrekt).

A páromat is neten ismertem meg, vele ugyanolyan jól kijottem személyesen az első randin, mint cseten. Lutri szerintem, érdemes találkozni és akkor kiderul.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont márc. 22. 16:06 Privát üzenet
Ez nem szerelem. Belezúgtál egy részébe a személyiségének, de találkoznotok kell, hogy valós szerelem alakuljon ki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont márc. 22. 16:07 Privát üzenet
Nem, mert sok mindent csak beleképzelsz. Semmi se pótolja azt, ha vkit élőben látsz, a mozdulatait, viselkedését, kisugárzását.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont márc. 22. 16:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerelmet érzek iránta,rajongást.Pont hozzám illik.Találkoznom kell vele.Remélem benne lesz hogy találkozzunk.

# 7/9Időpont márc. 22. 16:56 Privát üzenet

Kedvelés lehet, de fontos kiemelni, hogy mivel elég sok téren nem ismered, nem láttad még, ezért a hiányzó részeket az emberi agy ilyenkor elképzelt jó tulajdonságokkal pótolja. Vagyis egyenlőre inkább csak egy illúzió, amit kedvelsz.

Hívd el személyes találkozóra, aztán ott kiderül hogy ott meg lesz-e kölcsönösen a dolog.

Olyan meg hogy igazi, oylan nincs, azt felejtsd el. Ha mondjuk összeismerkednél 1000 különböző lánnyal akkor több olyan is lenne, akiket másképpen, de hasonlóan kedvelnél.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont márc. 22. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen el fogom hívni randira.Abban bízok,hogy a személyes találkozás csak meg fog erősíteni abban,hogy ő a nekem való lány.

# 9/9Időpont márc. 22. 17:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek van esélyem összejönni egy olyan lánnyal, akit személyesen nem ismerek csak facebookon írunk egymásnak?
Miért tanácsolják sokan, hogy ismerkedjek személyesen, amikor az internet egy jó lehetőség kéne hogy legyen az ismerkedésre?
Miért jobb személyesen ismerkedni, mint az interneten?
Nektek is volt már olyan hogy amikor személyesen ismerkedtetek azt mondták nektek hogy inkább keressetek az interneten társat magatoknak, az interneten pedig azt hogy személyesen ismerkedjetek?
Múlt héten írtam üzenetet egy lánynak facebookon akit személyesen ismerek. Igaz ismerősnek nem jelöltem be. Van még rá esély hogy írni fog szerintetek, vagy ne reménykedjek?
Mit csináljak ha van egy lány de nem igazán merek hozzá odamenni mert sosincs egyedül. Az első pár nap messengeren beszélgettünk de enis és szerintem ő is úgy gondolja hogyha...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!