Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagy egyedül?

Miért vagy egyedül?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 00:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy unalmas, szerencsétlen, kommunikálni nem tudó egyed vagyok, aki valami oknál fogva nem képes megfelelően viszonyulni az embertársaihoz, pedig szeretne.
2019. dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Van tarsasagom de akkor is egyedul erzem magam

Ismeros az az erzes amikor beszelsz valamirol a masiknak es le se szarja csak azt varja mikor beszelhet megint magarol?

2019. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Marsu válasza:
60%
Sajnos nehezen ismerkedem. Próbálkozom de a sok elutasítás miatt, már kedvem sincs. Barátaim sincsenek, lehet nem is voltak, mert akkor nem hagytak volna egyedül. Őszinte vagyok, és úgy gondolom ha csak akkor hívnak ha kell nekik valami, de fordítva ez nem játszik az nem barátság. A munkám az jó, kollégákkal kijövök, sétáltatom a kutyámat, amit néha szánalmasnak érzek. Ha jó az idő Túrázni járok, azért kezdtem el, hogy ne üljek itthon egyedül, és így az erdőt járom "egyedül". Unalmas szar életembe, a gyerekemmel töltött idő hoz egy kis boldogságot. de ő is csak kéthetente van velem 2 napot.
2019. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Kisebbségi komplexusom,önbizalom hiányom van és úgy gondolom,hogy én nem vagyok szerethető.

38/F

2019. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Láttál Te már madarat? Na, nem verebet, hanem sast!
2019. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egyedül, és mégis egyedül vagyok.


A párommal jól kijövünk a szexben, a mindennapokban. De a gondolataink nagyon távol járnak egymástól. Nagyon erősen műszaki, természettudományos beállítottságú vagyok, és állandóan elfoglalt valamivel. A párom meg közösségi, beszélgetős típus. Egyáltalán nem érdekli, ami engem, én viszont az ő másokról szóló pletykáit nem csípem. De azért elvagyunk együtt, én az én világomban, ő az övében.

2019. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

12-es

Nem ismered azt a megfigyelést, hogy: Társaságban mindig az érzi magát legjobban, aki legtöbbet beszél?


Csak saját maga érdekli, és nem törődik másokkal. Kerüld az ilyent!

2019. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valaki tűzben tartott, aztán belém rúgott. Összetörte a szívem és csúnya lelki sebet ejtett rajtam. Az egész életem megváltozott miatta.
2019. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mert nem szenvedek disszociatív személyiség zavarban.
2021. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!