Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki tölti ma egyedül a karácsonyt?

Ki tölti ma egyedül a karácsonyt?

Figyelt kérdés
És mire vágynál, milyen gondolatok járnak a fejedben?
2019. dec. 24. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Anyukám egész nap dolgozik.

Nem tartunk Karácsonyt.

Én a hidegháborút elemzem csakúgy mint egy másik átlagos nap.

2019. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%

Mar kb 10 eve nem karacsonyozok.

Milyen gondolatok? Csak duhos vagyok az allitolagos barataimra, akik egy sort se irtak nekem mar 2 hete, annyit se, hogy hogy vagy.

Szoval kb azon agyalok, hogy hogyan valtoztassak az uj evben, es hogyan szerezzek uj baratokat.

Amugy Netflix es egy uveg bor. Jo az.

2019. dec. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:
57%
Én karizni a családommal szoktam, de általában eléggé magányos vagyok. Ha egyedül érzem magam akkor ki szoktam menni a cicáimhoz, vagy animét nézek, olvasok, számítógépen játszok. Nagyon szeretem a macskáimat! Boldog karácsonyt!
2019. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem igazán sikerült abban a bizonyos "BŰVÖS KÖRBEN" tartanom idén egyetlen embert sem hosszabb távon...


Egy félreértés kapcsán véglegesen megromolni látszik egy tartósnak ígérkező barátság köztem és az ellenkező nem egyik képviselője között.


Néhány éve még közös terveket szőttünk (közös vállalkozás indításán gondolkoztunk.)


Két napja a kora esti órákban - szerencsére - jóval békülékenyebb hangnemben beszéltünk egymással néhány szót, amit egy picikét azért biztató jelnek tartok...

2019. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Én is.

Hogy reggelizni kéne..

2019. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Mire vágyok?

- Hogy végre beugorjon valami megoldás a problémáimra, és végre egyszer az életbe az nekem kedvezzen, de nem hiszem, hogy megfog történni. Meg azt, hogy visszajöjjön az étvágyam, napok óta nincsen, és magamba erőltetem a kaját (ha sikerül), attól függetlenül, hogy ízre ízlik az étel. És jó lenne ha végre bármi is lekötne.


Milyen gondolatok járnak a fejembe?

- Van-e értelme tovább csinálni az egészet, úgy hogy elvesztettem a bizalmamat az emberek felé, pedig társas beállítottságú vagyok. Vagy próbáljam meg egyedül? De mi értelme lenne, ha nincs kivel megosztani azt, amim van?


A napokban ezen jár folyamatosan az agyam, és közben sírás rohamok jönnek rám. Teljesem kimerültem már szellemileg ami miatt fizikailag alig van erőm.


Még kb. 1 hétig élvezhetem az albit egyedül, tehát arra jutottam, hogy eltompítom magam, hogy tudjak kicsit pihenni, és lazítani, de ehhez kell egyek, hogy erősödjek és ne dobjam ki a taccsot pl. fél üveg bor után. Netflix, HBO, kockulás, olvasás- remélem sikerül élveznem, és elterelnem a gondolataimat velük.


Ja, meg lenne munkám és tanulni valóm is amivel kéne foglalkozzak, de erre sem tudok ilyen gondolatok mellett koncentrálni.


Kérdező, Te is egyedül töltöd a karácsonyt? Mire vágysz? Bánt valamilyen gondolat?

2019. dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Én is egyedül töltöm a karácsonyt. Mit csináljunk? Ez van. Ezt dobta a gép. Sok rossz hàzasság is van manapság, ahol a felek nem boldogok, nem szeretik már egymást, csak a gyerekeik vagy a közösen szerzett vagyon kedvéért együtt vannak. Ez jobb?
2019. dec. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

Én igen.

Hát arrac hogy egyedül legyek, ezért nem mentem szerelmemmel, és gyermekemmel az ő találkozójukra.

Általános nagyon jó gondolatok érzések. Gyönyörű a létezés és az életem, és ennél csak jobb lesz, akárhogyan is. Ennek örülök.

2019. dec. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6: nos én szüleimmel töltöm, de az életemben magányos vagyok. Az egyetlen igazi barátomat elveszítettem (sajnos kiállhatatlan természete van), vidéken van egy társaság, akikkel együtt tudok majd szilveszterezni, de Pesten ahol élek nincs társaság, nem hív ki senki. Nagyrészt én tehetek erről, de már belefáradtam, hogy megfeleljek másoknak. A természetem sajnos elég kiállhatatlan nekem is, gyakorlatilag azzal kompenzálom a magányt, hogy "van véleményem" és ennek hangot is adok. Ezért sem kedvelnek sokan.

Jelenleg úgy érzem, kapcsolatom sem lesz soha hosszú távú, mert sok idő kell, mire közel engedek magamhoz valakit. Közben agyalok azon, hogy miből lesz saját lakás, próbálok saját vállalkozást létrehozni abból, amihez értek, de nehezen veszem rá magam a tanulásra, munkára önállóan, a modern kor betegsége az elkényelmesedés engem is sújt. Itt tartok most :)

2019. dec. 24. 15:19
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyébként meglepő, hogy mennyien írtatok privátban, eddig 8 üzenetet kaptam. Azt hiszem, sokan vagyunk most így, hogy ránk tör szorongás, akár vannak körülöttünk (fizikailag) akár nincsenek.
2019. dec. 24. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!