Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés a férfitársaknak...

KGN 90 kérdése:

Milyen érzés a férfitársaknak az, amikor látjátok, hogy más szerelmesek egymást ölelgetik, miközben nektek nincs a párotok régóta? Főleg, ha a párban nem egy átlagos testi adottságú nő van jelen.

Figyelt kérdés
Függetlenül attól és leszámítva, hogy a pár a luxusautóba ül be, ami a férfinek a tulajdona, így a kedves hölgy nem véletlenül van azzal , akit éppen édesget. De akkor is boldogság van közöttük, a férfi és a nő is jól érzi magát.
2020. jan. 6. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok akkora lúzer, hogy mások életéhez hasonlítsam a sajátom. 😉
2020. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Az a lényeg, hogy a jó testi adottságú nő a pénzes férfiak társaságában érzi jól magát. Ez miatt sok férfi nem talál ilyen nőt társnak. És azok magányosak. Ennek pedig semmi köze nincs ahhoz, amit te gondolsz, vagy érzel. Ez maga az élet.
2020. jan. 6. 14:09
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Én lenézem az ilyen nőket.

Megértem én, ha nem akar anyagi gondban lenni, de erről akkor is megvan a véleményem....

2020. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos teli van ilyennel az ország. Ez a női típus az igényekért cserébe tud "szeretni." Egyébként lenézni és eltaszítani tud csak. A férfi kussoljon, legyen gazdag, és majd talán utána kaphat egy nőt. (Aki normálisan viselkedik vele és a kedvére tesz.)
2020. jan. 6. 14:21
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha azok közül kellene választani, hogy legyen-e nőm aki a pénzemért van velem, vagy legyek egyedülálló, akkor inkább az utóbbit választanám. Pénztárcaszívó ribikre nincs szükségem.
2020. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csak tudod, amikor egyre több olyan nő van, aki helyes arcú, tényleg jól néznek ki minden téren és az ember azt mondaná: Ez a nő kell nekem! Majd tömegével megtapasztalja, hogy romlottak, akkor mi legyen?

Már tényleg ott tartunk, ha az ember nem akar egyedül lenni, keressen sokat ......

2020. jan. 6. 16:40
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Te sem vagy különb náluk, ők a pénzre hajtanak te meg csak a külsőségekre adsz, ha egy lány nem szép attól még tudhat szeretni, add lejjebb az igényeidet, ne a külső alapján akarj párt választani.
2020. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 b1812567 ***** válasza:

Egyrészt nem érdekelnek azok a nők, akiknek főleg az anyagiak és/vagy a külsőségek fontosak.

Másrészt nekem sem az a fontos, hogy mennyire babaarcú meg szobortestű egy nő.

Szóval ha ilyen párt látok, legyenek boldogok, egyáltalán nem irritál mert egyszerűen nem érdekel.


Ha meg egyáltalán, fülig szerelmes párt látnék, és éppen egyedül lennék? Jó nekik, örülnék, hogy boldogok.


Ha valaki épp nyomorultul érzi magát az életében, attól nem lesz jobban, ha másokra irigykedik. Sőt.

2020. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es: miért adjam lejjebb? Én sem vagyok ronda.

Fordítva, ha velem akarna lenni egy nő, én sem kérném, hogy legyen a felső tízezer vállalkozó tagja, ha velem akar együtt lenni. Ez csak a női nemnek a szokása, hogy nekik már a kategória a pénzt jelenti.


Utolsó: Ez nem irígykedés, hanem szerencsétlenség, hogy ennyi velejéig romlott nő van körülöttünk. Hogy ezért nem lehetünk sokan boldogok. Sokan felnőtt létükre nem fogtak még nőt az ágyban.

2020. jan. 6. 18:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos csak ezért nem sikerült még barátnőt találni... Ha szabad kérdeznem hány nő utasított eddig vissza csak azért mert elárultad neki a fizetésed?
2020. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!