Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha már kb.3 éve nincs szüksége...

Ha már kb.3 éve nincs szükségem emberi kapcsolatokra, akkor mondhatom, hogy én egy beteg ember vagyok?

Figyelt kérdés

Nem járok el bulizni, de még a barátaimmal is nyögvenyelősen találkozok, ha hívnak. Szüleimmel élek, dolgozom és itthon vagyok, nem járok ezen kívül sehova. Barátnőm már 6 éve nincs, de az első is csak néhány hétig tartott. Tavaly összesen 2 randim volt, abból az egyik csak azért, mert úgy éreztem, egyedül fogok maradni, ezért bepánikoltam, a másikat meg egy lány kezdeményezte, de egyszerűen nem volt az egészhez kedvem. Tehát mai napig fogalmam sincs, mit jelent párkapcsolatban lenni.

Meló után mindig egyedül fekszem a sötét szobámban a telefonom nyomkodva.


Régebben nagyon rossz volt, hogy magányos vagyok, és nincs aki szeret, mára eljutottam oda, hogy én se tudnék szeretni senkit. Nem mosolygok, nem nevetek, legszívesebben mindig csak itthon feküdnék és aludnék egymagam, hogy mindenki békén hagyjon, had pihenjek nyugodta.

Pár hete gondolkodom, hogy én nem szimplán más vagyok mint a többi ember, hanem szimplán van valami bajom, ha ennyire bezárkóztam, valszeg nagyon megbetegedtem lelkileg az utóbbi évben. Eddig igazából fel se tűnt az egész, csak mindig csodálkozom, hogy én másokkal ellentétben kb. tojok az egész világra, meg ami benne történik.


[25F]



2020. jan. 8. 22:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha te így boldog vagy akkor nincs ezzel semmi probléma. Viszont ha rosszul érzed magad emiatt, akkor valószínűleg depressziós vagy. Én is éreztem már így, és engem ez nagyon zavart ezért változtattam. Találj valami hobbit amit élvezel. Akár festés fotózás, olvasás, sorozatozás... SPORTOLJ!!!!!!! engem az húzott ki a gödörből, szuper szorongás és sztresszlevezető. Találj ki valami programot mit élveznél, hívd el az egyik barátod, vagy családtagod. Valaki biztosan van aki elmenne veled. Akár egy edzésre, vagy egy nagy sétára korán reggel egy hétvégén hogy megnézzétek a napfelkeltét. Mond el neki mit érzel. Keress fel egy szakembert, aki segít neked!! Manapság már az interneten könnyen utána tudsz nézni, kihez érdemes menni, tudsz véleményeket olvasni. UTAZZ!!!!!!!!! mindegy hova, de utazz el valahova valakivel, csak pihenés szempontjából és fedezzétek fel a környéket. Kezdj bele valami újba amibe mindig is akartál, ahol akár új ingerekkel új közösséggel is találkozhatsz, vagy barátközz össze valakivel a munkahelyeden, vagy keress egy másikat ha úgy érzed nincs ott senki akivel szívesen beszélgetnél. Annyi értékes ember van a világban csak meg kell találni őket és időt kell rájuk fordítani. Mindne jót kívánok neked, remélem megtalálod a boldogságot!:)
2020. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!