Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tehetném jobbá az életem?

Hogyan tehetném jobbá az életem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok(FFI).Elég zűrös gyerekkorom volt ami a viselkedésemet illeti.Nem voltam épp jó gyerek.De ez megváltozott középiskolátol csak ott meg jött a szerelem aztán a csalódás mikor megcsaltak.Nem igazán alakítottam ki barátságot senkivel úgy mond magamnak való voltam.Ami már megváltozott de sajnos nincs illetve nem tudom hol kezdjem a barátkozást!Teljesen egyedül érzem magam.(Párkapcsolataim voltak,volt ami 2 évig is tartott) De hát az más.Sokan félnek hogy harapok (Pedig nem) Eléggé jól állok mások problémáihoz voltak régen innen emberek akikkel elbeszélgettem.De ezek már megszakadtak.Sajnos a másik fele hogy németországban vagyok és így még nehezebb bármit is kialakítanom.Vágyok a barátságra valakivel elbeszélgetni illetve kibeszélni mindent..De nem tudom mi lenne a jó?!Társkeresők ma már csak a pénzről szólnak vagy is hogy fizess be minél többet de hát ezért pénzt kérni hogy lehet? A másik hogy színte semmilyen oldalt nem ismerek ami erről szólna.Én persze senkit sem ítélek el nem azt nézem ki hogy néz ki hanem ami belülről jön.Tehát nincsenek nagy igényeim csak hogy ne csak önmagáról szóljon minden szó hanem velem is foglalkozzon mert szerintem ez a normális hogy oda vissza törődni.Fáj nagyon hogy nekem ezek nem mennek.Én nem tudok csak úgy ráírni emberekre.Pedig nagy a szívem és nem vagyok önző.A konkrét kérdésem igazából hol hogyan miképp tudnék emberekkel ismerkedni?Nagyon fáj a magány nekem.

2020. jan. 12. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hazaköltözöl és eljársz közösségbe például. Az online tér nagyon felszínes tud lenni szerintem

Ha meg az anyagiak miatt vagy külföldön, akkor vállald ezt. Ott is vannak magyarok, velük is összejárhatsz, vagy kifejezetten németekkel

2020. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rég jöttem ki.A nyelv színte nem is megy tehát jövő héten kezdek itt dolgozni.Persze ha nem megy a dolog akkor vissza haza.Igen hallottam hogy vannak itt is magyarok manheimben pl de nincs autóm egyrészt és elég messze lenne nekem.Tehát kb a net maradna nekem mint ismerkedés/barátkozás.Ha innen lenne valaki az sem lenne baj. Csak nem jó egyedül lenni.Mindent magamba tartani mikor nyitott lennék bármire.
2020. jan. 12. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Facebook-on ottani magyarok csoportjait is keresheted, vagy bármilyen témában kereshetsz csoportokat amelyek érdekelnek (biztos vannak ilyenek), nem muszáj mindenképp valakire ráírni, elég ha belépsz a csoportba, majd hozzászólsz valamihez és a többi majd magától alakulhat...

Új embereket ismerhetsz meg, új szemlélet, új közösség, új lesz minden...

2020. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán használom főleg nem erre a facebookot...De azért köszi.
2020. jan. 12. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismertem meg a férjem 2,5 éve. Randivonal, fizetős, de nem olyan drága, mint pl. az Elittárs. Persze, zsákbamacska, nekem 4 évem ment rá, hogy megtaláljam, ő kb. fél évet se volt fenn :). Ha fizetős, akkor több funkciója van, pl. tudsz szűrni életkorra, magasságra, tanulmányokra, ez azért jó dolog. A profilodat is jobban ki tudod dolgozni, így szerintem könnyebben tudsz hozzád való párt találni. Ha csak beszélgetni, már akkor is megérte. Egy-egy levelezés fel tudja dobni az embert.
2020. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!